Адміністрація школи-гімназії

Тітова Наталія Анатоліївна – директор комунального закладу «Навчально-виховний комплекс:  загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів-гімназія №6 ВМР», заслужений працівник освіти України, учитель вищої категорії, звання «Вчитель-методист»

У 1978 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут імені М. Островського.
У школі-гімназії працює з 1985 року, а в 1991 році очолила даний заклад.
За сумлінну працю нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти» та нагрудним знаком імені Василя Сухомлинського.
У 2007 році Наталя Анатоліївна стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих керівників України» у номінації «Внутрішня та зовнішня комунікація».
У серпні 2011 року Наталію Анатоліївну за багаторічну сумлінну працю нагороджено Ювілейною медаллю Президента України «До двадцятої річниці незалежності України» та її ім’я було занесено на обласну Дошку пошани «Праця і звитяги вінничан».
У 2011 році систему роботи директора закладу директора закладу занесено до «Літопису досягнень сучасної України» в номінації «Успішні професіонали».
У 2012 році Тітова Н. А. стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Директор ХХІ століття» у номінації «Інноваційна культура школи».
У 2016 році директор закладу Тітова Н.А. стала лауреатом Міжнародного проекту «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни». Досвід роботи Наталії Анатоліївни описано у довідково-біографічному виданні «Твої імена, Україно», що є збіркою біогрфічних нарисів про найбільш відомих співвітчизників, які мають вагомий вплив на історичний розвиток України.
Плідно працює Наталія Анатоліївна як учитель історії. Підготувала та видала навчально-методичний посібник «Я голову схиляю перед вами, оті буремні переможні дні…», який став переможцем у відповідній номінації міського конкурсу «Ярмарок фахових сподівань».
За багаторічну сумлінну працю директору навчального закладу Тітовій Наталії Анатоліївні присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Прийом громадян: понеділок 8.00-13.00, середа 15.00-18.00.

Загородня Галина Володимирівна – заступник директора з науково-методичної роботи, відмінник освіти України, вчитель вищої категорії, звання «Вчитель-методист»

У 1992 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут імені М. Островського.
У школі-гімназії працює з 1990 року.
Переможець міського конкурсу «Виховник року – 2004».
Переможець Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар 2015» у номінації «Заступник директора».
Двічі систему науково-методичної роботи закладу було презентовано в «Літописі досягнень сучасної науки й освіти України» (2013, 2018).
Плідно працює Галина Володимирівна як учитель історії. Підготувала та видала навчально-методичний посібник «Я голову схиляю перед вами, оті буремні переможні дні…», який став переможцем у відповідній номінації міського конкурсу «Ярмарок фахових сподівань».
За сумлінну працю нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти». Має Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти Вінницької облдержадміністрації, Почесні грамоти обласного та міського управлінь освіти.

Сабардак Ірина Юріївна – заступник директора з навчально-виховної роботи

У 2005 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.

У школі – гімназії працює з 2005 року.

У 2013 році стала співавтором електронного навчального посібника «Фізика для всіх».

У 2017 році стала співавтором проекту «Відкритий інтерактивний кабінет природничо – математичного спрямування «Світ природи», що виборов «золоту медаль» на IX Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та VII Міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu».

За сумлінну працю нагороджена грамотами Вінницької облдержадміністрації та Департаменту освіти Вінницької міської ради.

Шинкевич Віра Іванівна
– заступник директора з навчально-виховної роботи школи,
вчитель вищої категорії, звання „Вчитель-методист”

У 1985 році закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова.
У школі-гімназії працює з 1987 року. За сумлінну працю нагороджена Почесними грамотами міського та обласного управління освіти, Почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації.
У 2014 році стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу “Організація роботи методичних об’єднань”, оголошеного журналом “Заступник директора школи”.
Неодноразово друкувалася у фахових виданнях.

Важова Ольга Йосипівна – заступник  директора з навчально-виховної роботи школи I ступеня, вчитель вищої категорії, звання «Вчитель-методист»

У 1999 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.

У школі-гімназії працює з 2000 року. За сумлінну творчу працю нагороджена Почесними грамотами Департамента освіти Вінницької міської ради та Вінницької обласної державної адміністрації.

У 2012 та 2015 р. здобула I місце у Всеукраїнському конкурсі «Панорама творчих уроків» у номінації «Початкова освіта. Я – віртуоз у викладанні свого предмета».

У 2015 році видала методичний посібник «Науково-дослідницька діяльність в початкових класах. Будьмо у гармонії з думкою та словом», який посів I місце в конкурсі «Ярмарок фахових сподівань». Має публікації у фахових виданнях.

Шліхтенко Лідія Анатоліївна – заступник директора з виховної роботи

У 2007 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.

У школі-гімназії працює з 2007 року.

У 2009 році видала методичний посібник «Роль гри у навчально-виховному процесі та формуванні успішної особистості».

У березні 2010 року стала володарем Гран-прі міського конкурсу ігрових програм «Граймісто – місто чарівників».

У 2013 році видала методичний посібник “Учнівське самоврядування як засіб формування успішної особистості», має публікації у фахових виданнях.