Адміністрація школи-гімназії

Тітова Наталія Анатоліївна – директор комунального закладу «Навчально-виховний комплекс:  загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів-гімназія №6 ВМР», заслужений працівник освіти України, учитель вищої категорії, звання «Вчитель-методист»

У 1978 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут імені М. Островського.
У школі-гімназії працює з 1985 року, а в 1991 році очолила даний заклад.
За сумлінну працю нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти» та нагрудним знаком імені Василя Сухомлинського.
У 2007 році Наталя Анатоліївна стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих керівників України» у номінації «Внутрішня та зовнішня комунікація».
У серпні 2011 року Наталію Анатоліївну за багаторічну сумлінну працю нагороджено Ювілейною медаллю Президента України «До двадцятої річниці незалежності України» та її ім’я було занесено на обласну Дошку пошани «Праця і звитяги вінничан».
У 2011 році систему роботи директора закладу директора закладу занесено до «Літопису досягнень сучасної України» в номінації «Успішні професіонали».
У 2012 році Тітова Н. А. стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Директор ХХІ століття» у номінації «Інноваційна культура школи».
У 2016 році директор закладу Тітова Н.А. стала лауреатом Міжнародного проекту «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни». Досвід роботи Наталії Анатоліївни описано у довідково-біографічному виданні «Твої імена, Україно», що є збіркою біогрфічних нарисів про найбільш відомих співвітчизників, які мають вагомий вплив на історичний розвиток України.
Плідно працює Наталія Анатоліївна як учитель історії. Підготувала та видала навчально-методичний посібник «Я голову схиляю перед вами, оті буремні переможні дні…», який став переможцем у відповідній номінації міського конкурсу «Ярмарок фахових сподівань».
За багаторічну сумлінну працю директору навчального закладу Тітовій Наталії Анатоліївні присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Прийом громадян: понеділок 8.00-13.00, середа 15.00-18.00.

Загородня Галина Володимирівна – заступник директора з науково-методичної роботи, відмінник освіти України, вчитель вищої категорії, звання «Вчитель-методист»

У 1992 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут імені М. Островського.
У школі-гімназії працює з 1990 року.
Переможець міського конкурсу «Виховник року – 2004».
Переможець Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар 2015» у номінації «Заступник директора».
Двічі систему науково-методичної роботи закладу було презентовано в «Літописі досягнень сучасної науки й освіти України» (2013, 2018).
Плідно працює Галина Володимирівна як учитель історії. Підготувала та видала навчально-методичний посібник «Я голову схиляю перед вами, оті буремні переможні дні…», який став переможцем у відповідній номінації міського конкурсу «Ярмарок фахових сподівань».
За сумлінну працю нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти». Має Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти Вінницької облдержадміністрації, Почесні грамоти обласного та міського управлінь освіти.

Бортник Наталія Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель вищої категорії, звання „Вчитель-методист”

Педагогічне кредо “Вчитель відкриває двері. Входиш ти сам»

У 2000 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет.
У школі-гімназії працює з 2000 року, на посаді заступника директора з 2009 року.

За сумлінну працю нагороджена Подякою Міністерства освіти та науки України, Почесними грамотами департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації,  грамотами департаменту освіти Вінницької міської ради.

У 2009 році видала навчально-методичний посібник «Використання мультимедійних технологій на уроках біології» та стала переможцем в даній номінації міського конкурсу «Ярмарок фахових сподівань».

Підготувала 5 переможців IV етапу всеукраїнської олімпіади з біологї та екології,  2 переможців III етапу всекраїнського конкурсу-захисту МАН.

Шинкевич Віра Іванівна
– заступник директора з навчально-виховної роботи школи,
вчитель вищої категорії, звання „Вчитель-методист”

У 1985 році закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова.
У школі-гімназії працює з 1987 року. За сумлінну працю нагороджена Почесними грамотами міського та обласного управління освіти, Почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації.
У 2014 році стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу “Організація роботи методичних об’єднань”, оголошеного журналом “Заступник директора школи”.
Неодноразово друкувалася у фахових виданнях.

Важова Ольга Йосипівна – заступник  директора з навчально-виховної роботи школи I ступеня, вчитель вищої категорії, звання «Вчитель-методист»

У 1999 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.

У школі-гімназії працює з 2000 року. За сумлінну творчу працю нагороджена Почесними грамотами Департамента освіти Вінницької міської ради та Вінницької обласної державної адміністрації.

У 2012 та 2015 р. здобула I місце у Всеукраїнському конкурсі «Панорама творчих уроків» у номінації «Початкова освіта. Я – віртуоз у викладанні свого предмета».

У 2015 році видала методичний посібник «Науково-дослідницька діяльність в початкових класах. Будьмо у гармонії з думкою та словом», який посів I місце в конкурсі «Ярмарок фахових сподівань». Має публікації у фахових виданнях.

Шліхтенко Лідія Анатоліївна – заступник директора з виховної роботи

У 2007 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.

У школі-гімназії працює з 2007 року.

У 2009 році видала методичний посібник «Роль гри у навчально-виховному процесі та формуванні успішної особистості».

У березні 2010 року стала володарем Гран-прі міського конкурсу ігрових програм «Граймісто – місто чарівників».

У 2013 році видала методичний посібник “Учнівське самоврядування як засіб формування успішної особистості», має публікації у фахових виданнях.