Адміністрація школи-гімназії

Тітова Наталія Анатоліївна – директор навчально-виховного комплексу: середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – гімназії №6 м. Вінниці, вчитель вищої категорії, звання „Вчитель-методист”

У 1978 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут імені М. Островського.
У школі-гімназії працює з 1985 року, а в 1991 році очолила даний заклад.

За сумлінну працю нагороджена нагрудним знаком „Відмінник освіти” та нагрудним знаком „Василя Сухомлинського”.
У 2006 році навчальний заклад увійшов у 100 кращих шкіл України в номінації “Школа успіху”.

У 2007 році Наталя Анатоліївна стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу „100 кращих керівників України” в номінації “Внутрішня та зовнішня комунікація” та переможцем міського конкурсу „Директор року”.
Підготувала та видала навчально-методичний посібник “Я голову схиляю перед вами оті буремні переможні дні…”, який став переможцем у даній номінації міського конкурсу “Ярмарок фахових сподівань”. Неодноразово друкувалася у фахових виданнях та періодичній пресі.

У серпні 2011 року Наталію Анатоліївну за багаторічну сумлінну працю нагороджено Ювілейною медаллю Президента України “До двадцятої річниці незалежності України” та занесено на обласну Дошку пошани “Праця і звитяги вінничан”.

У 2011 році директора закладу занесено до “Літопису досягнень сучасної України” в номінації “Успішні професіонали”.

У 2012 році Тітова Н. А. стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу “Директор ХХІ століття” в номінації “Інноваційна культура школи”.

У 2013 році Тітовій Наталії Анатоліївні присвоєно почесне звання “Заслужений працівник освіти України”.

Прийом громадян: понеділок 8.00-13.00, середа 15.00-18.00.

Загородня Галина Володимирівна заступник директора з науково-методичної роботи, вчитель вищої категорії, звання „Вчитель-методист”.

У 1992 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут імені М. Островського.
У школі-гімназії працює з 1990 року. За сумлінну працю нагороджена нагрудним знаком “Відмінник освіти”. Має Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти Вінницької облдержадміністрації, Почесними грамотами обласного та міського управлінь освіти. Переможець міського конкурсу „Виховник року – 2004”.

Бортник Наталія Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель вищої категорії, звання „Вчитель-методист”

У 2000 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет.
У школі-гімназії працює з 2000 року. За сумлінну працю нагороджена Почесними грамотами міського управління освіти, Почесною грамотою управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.
У 2009 році видала навчально-методичний посібник «Використання мультимедійних технологій на уроках біології» та стала переможцем в даній номінації міського конкурсу «Ярмарок фахових сподівань».

Шинкевич Віра Іванівна – заступник директора з навчально-виховної роботи школи, вчитель вищої категорії, звання „Вчитель-методист”.

У 1985 році закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова.
У школі-гімназії працює з 1987 року. За сумлінну працю нагороджена Почесними грамотами міського та обласного управління освіти, Почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації.
Неодноразово друкувалася у фахових виданнях.

Важова Ольга Йосипівна – заступник  директора з навчально-виховної роботи школи I ступеня, вчитель вищої категорії, звання «Вчитель-методист».

У 1999 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.

У школі-гімназії працює з 2000 року. За сумлінну творчу працю нагороджена Почесними грамотами Департамента освіти Вінницької міської ради та Вінницької обласної державної адміністрації.

У 2012 та 2015 р. здобула I місце у Всеукраїнському конкурсі «Панорама творчих уроків» у номінації «Початкова освіта. Я – віртуоз у викладанні свого предмета».

У 2015 році видала методичний посібник «Науково-дослідницька діяльність в початкових класах. Будьмо у гармонії з думкою та словом», який посів I місце в конкурсі «Ярмарок фахових сподівань». Має публікації у фахових виданнях.

Кашіріна Ірина Іванівна – заступник директора з виховної роботи.
Річ не в шляху, який ми обираємо, – обрати шлях змушує те, що всередині нас.
«Генератор ідей» – саме так називають діти,батьки колеги Ірину Іванівну. Якщо вона береться за якусь справу, то дрібниць в роботі не буває. Молодечий запал міцніє і зростає з кожною вдало виконаною справою. Ірина Іванівна ніколи і нікого не примушує працювати. Своєю відданістю дітям, шкільній справі та вмінням керувати виховним процесом, вона просто прищепила любов у дітей та дорослих до всього високоморального у житті.
За сумлінну працю нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами обласного та міського управлінь освіти.