Адміністрація школи-гімназії

Тітова Наталія Анатоліївна– директор комунального закладу «Навчально-виховний комплекс:  загальноосвітня
школа І – ІІІ ступенів-гімназія №6 ВМР», заслужений працівник освіти України, учитель вищої категорії, звання «Вчитель-методист»

У 1978 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут
імені М. Островського.
У школі-гімназії працює з 1985 року, а в 1991 році очолила даний заклад.
За сумлінну працю нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти» та нагрудним знаком імені Василя Сухомлинського.
У 2007 році Наталя Анатоліївна стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих керівників України» у номінації «Внутрішня та зовнішня комунікація». У серпні 2011 року Наталію Анатоліївну за багаторічну сумлінну працю нагороджено Ювілейною медаллю Президента України «До двадцятої річниці незалежності України» та її ім’я було занесено на обласну Дошку пошани «Праця і звитяги вінничан».
У 2011 році систему роботи директора закладу директора закладу занесено до «Літопису досягнень сучасної України» в номінації «Успішні професіонали».
У 2012 році Тітова Н. А. стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Директор ХХІ століття» у номінації «Інноваційна культура школи».
У 2016 році директор закладу Тітова Н.А. стала лауреатом Міжнародного проекту «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни». Досвід роботи Наталії Анатоліївни описано у довідково-біографічному виданні «Твої імена, Україно», що є збіркою біогрфічних нарисів про найбільш відомих співвітчизників, які мають вагомий вплив на історичний розвиток України.
Переможець конкурсу на отримання гранту від облдержадміністрації “Відкритий освітньо-виховний хаб для проєктної діяльності”.
Плідно працює Наталія Анатоліївна як учитель історії. Підготувала та видала навчально-методичний посібник «Я голову схиляю перед вами, оті буремні переможні дні…», який став переможцем у відповідній номінації міського конкурсу «Ярмарок фахових сподівань».
За багаторічну сумлінну працю директору навчального закладу Тітовій Наталії Анатоліївні присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Сабардак Ірина Юріївна– заступник директора з навчально-виховної роботи

У 2005 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет
ім. М. Коцюбинського.
У школі – гімназії працює з 2005 року.
У 2013 році стала співавтором електронного навчального посібника «Фізика для всіх».
У 2018 році стала співавтором проекту «Відкритий інтерактивний кабінет природничо–математичного спрямування «Світ природи», що виборов «золоту медаль» на IX Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та
VII Міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu».
У 2019-2020 н.р. стала шкільним координатором пілотного проєкту з цифрового громадянства «Digital Citizenship Education Project».
За сумлінну працю нагороджена грамотами Вінницької облдержадміністрації та Департаменту освіти Вінницької міської ради.

Лучицька Тетяна Василівна – заступник директора з навчально-виховної роботи школи

У 2006 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет
ім. М. Коцюбинського.
У школі – гімназії працює з 2006 року.
У 2020 році стала переможцем Всесвітнього конкурсу для вчителів та науковців «Найкращий дистанційний урок» у категорії: мова, 5 клас.
За сумлінну працю нагороджена грамотами Вінницької облдержадміністрації та Департаменту освіти Вінницької міської ради.
Має публікації у фахових виданнях.

Шинкевич Віра Іванівна – заступник директора з навчально-виховної роботи школи, вчитель вищої категорії, звання „Вчитель-методист”

У 1985 році закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова.
У школі-гімназії працює з 1987 року.
За сумлінну працю нагороджена Почесними грамотами міського та обласного управління освіти, Почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації.
У 2014 році стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу “Організація роботи методичних об’єднань”, оголошеного журналом “Заступник директора школи”. Неодноразово друкувалася у фахових виданнях. Переможець міського конкуру «Кращий заступник директора з навчально-виховної роботи закладу загальної середньої освіти – 2020» у номінації «Лідер – мотиватор педагогічної творчості».

Шліхтенко Лідія Анатоліївна – заступник директора з виховної роботи

У 2007 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.
У школі-гімназії працює з 2007 року.
У 2009 році видала методичний посібник «Роль гри у навчально-виховному процесі та формуванні успішної особистості».
У березні 2010 року стала володарем Гран-прі міського конкурсу ігрових програм «Граймісто – місто чарівників».
У 2013 році видала методичний посібник “Учнівське самоврядування як засіб формування успішної особистості», має публікації у фахових виданнях. Переможець Міжнародного конкурсу від Фонду «Об’єднання» за програмою «Локальні і глобальні зміни» за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Чеської республіки у рамках Transition Promotion Program відкритий хаб для проєктної діяльності «Boost Центр». Переможець конкурсу на отримання гранту від облдержадміністрації “Відкритий освітньо-виховний хаб для проєктної діяльності”. Фасилітатор V хвилі Міжнародної програми підтримки освітніх реформ в Україні за підтримки Центру Вергеланда та МОН України «Демократична школа» у школі-гімназії №6.

Важова Ольга Йосипівна – заступник директора з навчально-виховної роботи школи I ступеня, вчитель вищої категорії, звання «Вчитель-методист»

У 1999 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет
ім. М. Коцюбинського.
У школі-гімназії працює з 2000 року.
У 2012 та 2015 р. здобула I місце у Всеукраїнському конкурсі «Панорама творчих уроків» у номінації «Початкова освіта. Я – віртуоз у викладанні свого предмета».
У 2015 році видала методичний посібник «Науково-дослідницька діяльність в початкових класах. Будьмо у гармонії з думкою та словом», який посів I місце в конкурсі «Ярмарок фахових сподівань».
У 2017 році стала співавтором проєкту «Формування ключових життєвих компетентностей молодших школярів», що виборов «золоту медаль» на XVIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».
У 2018 році закінчила Донецький національний університет імені Василя Стуса та здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти Магістр, спеціальність Менеджмент, освітня програма Управління навчальним закладом у сфері освіти на виробничого навчання.
За сумлінну творчу працю нагороджена Почесними грамотами Департаменту освіти Вінницької міської ради та Вінницької обласної державної адміністрації. Має публікації у фахових виданнях.