Сертифікація педпрацівників

У 2021 році в сертифікації зможуть взяти участь до 2 тисяч учителів початкових класів. Щоб охопити всі регіони України, МОН своїм Наказом № 1522 від 04.12.2020 визначило максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані від кожної з областей на пропорційних засадах (залежно від наявної кількості вчителів початкової школи).
З 18 до 31 січня 2021 року включно триватиме реєстрація для проходження сертифікації й проводитиметься у два етапи:
основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону;
додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.
Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2021 році достроково буде припинено в разі, якщо 2000 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.
Зауважимо, що відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.
Сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним, а саме із:
незалежного тестування учасників сертифікації;
самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності;
вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Приємно зазначити, що щороку учителі початкової школи нашого закладу проходять успішно сертифікацію.