Про переведення учнів

Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №6

Вінницької міської ради»

Н А К А З

18.06.2018                                                                                                                                                                                                     № 265

Про переведення та відрахування

учнів 9-го класу

Відповідно до Закону України «Про  освіту»,   Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 30 грудня 2014 року № 1547 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602, наказу МОН № 367 від 16 квітня 2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженої наказом МОН від 14.07.2015  № 762, за рішенням педради (протокол № 14 від 18.06.2018р.),

Н А К А З У Ю:

1.Перевести учнів 9-х класів, які виявили бажання продовжити навчання в даному закладі освіти, до 10-го класу:

  1. Антонюк Каріна
  2. Антощук Дмитро
  3. Бабик Максим
  4. Баглюк Владислав
  5. Базалицький Вячеслшав
  6. Бакало Антон
  7. Бамберг Анастасія
  8. Барложецька Анна
  9. Близнюк Владислава
  10. Березіна Катерина
  11. Білий Ілля
  12. Білоус Владислав
  13. Богацька Анна
  14. Боднар Надія
  15. Бойко Сніжана
  16. Бондаренко Анна
  17. Бурдужа Дар’я
  18. Валько Вікторія
  19. Васик Олександра
  20. Вергелес Анастасія
  21. Вєльке Дарина
  22. Волкова Марина
  23. Гаврилюк Максим
  24. Гаврилюк Катерина
  25. Гапченко Анна
  26. Гарник Марія
  27. Голубінська Ірина
  28. Гончарук Олександр
  29. Горішна Марія
  30. Грищенко Олексій
  31. Гуджиджиані Денис
  32. Гурняк Вадим
  33. Гуцол Аліна
  34. Данильчук Олександра
  35. Дариниш Назар
  36. Демішкан Валерія
  37. Дзюбенко Дар’я
  38. Дидяк Максим
  39. Димік Дарина
  40. Заблоцька Анастасія
  41. Заблоцька Наталія
  42. Заболотчук Артур
  43. Заневський Дмитро
  44. Іванов Даниїл
  45. Івчук Анна
  46. Карнарук Олександр
  47. Карпенко Милослава
  48. Кедіч Анна
  49. Кисельов Владислав
  50. Кізявка Дмитро
  51. Ковальчук Анастасія
  52. Ковтун Лідія
  53. Когут Владислав
  54. Козлова Анастасія
  55. Кормщикова Олена
  56. Корнелішина Алевтіна
  57. Корнієнко Аріна
  58. Кретова Дар’я
  59. Кудас Юлія
  60. Кульбіда Олексій
  61. Лесько Валерія
  62. Луцюк Олександр
  63. Лучко Сергій
  64. Мальована Катерина
  65. Мельник Ольга
  66. Мельничук Богдана
  67. Михайленко Павло
  68. Михальнюк Олександр
  69. Морозов Борис
  70. Моцерушко Микола
  71. Моцпан Катерина
  72. Ніколюк Софія
  73. Олексієнко Олександр
  74. Олійник Нікіта
  75. Олійник Ольга
  76. Паламарчук Євгеній
  77. Паньковський Максим
  78. Писаренко Олександр
  79. Поліщук Діана
  80. Поліщук Віталій
  81. Попов Валерій
  82. Просвірніна Катерина
  83. Пугачук Богдан
  84. Ржепко Артем
  85. Рибаченко Вікторія
  86. Романенко Євгеній
  87. Савчук Олег
  88. Сандул Вікторія
  89. Сімановська Анастасія
  90. Слепенко Вікторія
  91. Слободян Віктор
  92. Сталінський Богдан
  93. Сторожук Віталій
  94. Суслова Валерія
  95. Сухарев Максим
  96. Ткаченко Маргарита
  97. Ужастова Дар’я
  98. Фоучек Володимир
  99. Франк Герман
  100. Харченко Ерсан
  101. Хіміч Олександр
  102. Черешнюк Іван
  103. Чуйко Нікіта
  104. Швець Дмитро
  105. Швець Анастасія
  106. Швець Іван
  107. Щербік Олександр
  108. Яковенко Анна
  109. Ярошенко Павло
  110. Бурдейний Андрій
  111. Тарнавська Марина
  112. Рихліцька Дар’я

2.Відрахувати із навчального закладу учнів, які вирішили вступати до інших навчальних закладів, та згідно заяв батьків про відрахування:

  1. Акішина Любов
  2. Багрій Максим
  3. Білецький Іван
  4. Білик Євгенія
  5. Вакалюк Дмитро
  6. Гаврілова Софія
  7. Гевчук Софія
  8. Гериш Вікторія
  9. Гешев Максим
  10. Глєбова Руслана
  11. Глинчук Юлія
  12. Гнатюк Анастасія
  13. Гнатюк Марина
  14. Грабовський Владислав
  15. Давтян Марія
  16. Данильченко Анастасія
  17. Добров Ілля
  18. Заяц Юрій
  19. Карпова Ганна
  20. Кердун Олена
  21. Кісь Максим
  22. Климчук Павло
  23. Ковальчук Аліна
  24. Красножон Андрій
  25. Красовська Назар
  26. Курілець Вероніка
  27. Кушнір Єгор
  28. Любар Вікторія
  29. Майданюк Назар
  30. Макієвський Антон
  31. Мевш Дар’я
  32. Мельник Анастасія
  33. Мельничук Софія
  34. Нестребська Єлизавета
  35. Нетребський Ярослав
  36. Неверко Сергій
  37. Олійник Вадим
  38. Панченко Ярослав
  39. Паньковецький Олексій
  40. Парцерняк Катерина
  41. Пелехата Анастасія
  42. Побережнюк Карина
  43. Побережнюк Данило
  44. Русавський Петро
  45. Сиченко Алла
  46. Сідлецький Дмитро
  47. Скрицький Євген
  48. Сологуб Богдан
  49. Степанов Нікіта
  50. Ткач Тимур
  51. Ткачук Аліна
  52. Трач Юрій
  53. Чикальська Марія
  54. Чинюк Дмитро
  55. Шевчук Анна
  56. Шейко Анна
  57. Шкуропат Роман

 

  1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи закладу Бортник Н.М. провести розподіл учнів по класам, відповідно до вибору учнями предметів, які вивчаються поглиблено (українська мова, англійська мова, історія України, інформатика), та вибірково-обов’язкових предметів (інформатика, технології, мистецтво) до 15.08.2018 року.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор закладу                                                                                      Н.А.Тітова

”  Бортник Н.М.