У середу, 22.01.2020 р. учні 5-Є класу разом із класним керівником Самарухою О.В. здійснили подорож до міської бібліотеки №8, аби разом із бібліотекарями помандрувати до країни “Навпаки”. Усі поринули у чарівний світ поезії Василя Симоненка, а наперевершені мандри сторінками його казки “Подорож у країну Навпаки” зачарували кожного п’ятикласника.
Учням була проведена екскурсія бібліотекою, а також вони відвідали виставку ведмедиків Тедді.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/01/0-02-0a-f9872e6a23e8abe82a6d5e768509917c950771dfe4d1a0a9d12ab8c1ccdf7b9b_be82054f-1024x759.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/01/0-02-0a-307c9be41b0da587754a981b31ab51131e07210ea6aba943032dabf0798a8113_9ead06d7-1024x759.jpg)