11 березня для учнів 7 класів учителями методичної комісії української мови та літератури Лучицькою Т. В., Похилько Л. В., Шумною А. М. було проведено захід «Є В ШЕВЧЕНКА НАРОДЖЕННЯ ДАТА, ДАТИ СМЕРТІ В ШЕВЧЕНКА НЕМА», на якомуучні побачили Шевченка і в класичних, і в нових образах. На святі лунали сучасні музичні композиції на слова Кобзаря, звучало безсмертне його слово, а життєва доля поета була втілена у хореографічній композиції «Думи мої, думи мої…».
Того ж дня вчителями-філологами у класах були проведені усні журнали, вікторини, мовознавча гра «Правда чи фейк?», перегляд мультфільму «Як Тарас Шевченко став зіркою».
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200311_132034-768x1024.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200311_131305-1024x768.jpg)