Шевченківські дні у ШОСТІЙ

Ш10 березня у закладі КЗ «НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 ВМР» для учнів 8-9 класів було проведено Шевченківське свято за участю студентів та викладачів факультету філології і журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. На заході звучала поезія Шевченка, лунали сучасні пісні на слова Кобзаря, глядачі мали змогу побачити інсценізацію балади  «Тополя» та сучасну інтерптретацію пісні гурту «Хочу ЩЕ».

Учні нашого закладу взяли участь у вікторинах та конкурсах і проявили ерудицію на знання життєвого та творчого шляху Великого Кобзаря.

Також було організовано виставку портретів, картин, ілюстрацій до творів Кобзаря, стіннівок, присвячених його творчості.