СПИСОК ВЧИТЕЛІВ, ЩО АТЕСТУЮТЬСЯ В 2021-2022 н.р.
Чергова атестація
№ |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Посада |
Категорія, яку має |
Категорія, на яку претендує
|
Інформаційна
картка та індивідуальний план атестації |
1 |
Березюк Тетяна Євгеніївна |
Психолог |
Вища |
Підтвердження спеціаліст вищої категорії |
|
2 |
Важова Ольга Йосипівна |
Заступник директора з
навчально-виховної роботи |
Відповідає займаній посаді |
Підтвердження відповідає займаній
посаді |
|
3 |
Гончар Олег Олександрович |
Учитель фізичного виховання |
Спеціаліст |
Присвоєння II кваліфікаційної категорії |
|
4 |
Грабік Світлана Георгіївна |
Учитель початкових класів |
Спеціаліст вищої категорії,
«учитель-методист» |
Підтвердження спеціаліст вищої
категорії, «учитель-методист» |
|
5 |
Кашперук Тетяна Євгеніївна |
Учитель англійської мови |
Вища |
Підтвердження спеціаліст вищої категорії |
|
6 |
Кашперук Тетяна Євгеніївна |
Керівник гуртка |
Встановлено 11 тарифний розряд |
Підтвердження 11 тарифного розряду |
|
7 |
Качур Владислав Олегович |
Учитель англійської мови |
Спеціаліст вищої категорії, «старший
вчитель» |
Підтвердження спеціаліст вищої категорії, присвоєння звання
«учитель-методист» |
|
8 |
Кобрій Анжеліка Леонідівна |
Учитель інформатики |
«Спеціаліст II категорії» |
Підтвердження «Спеціаліст II категорії» |
|
9 |
Коваль Олена Миколаївна |
Учитель початкових класів |
«Спеціаліст I категорії» |
Присвоєння спеціаліст вищої категорії
|
|
10 |
Копилов Олег Валерійович |
Учитель географії |
Спеціаліст вищої категорії,
«учитель-методист» |
Підтвердження спеціаліст вищої
категорії, «учитель-методист» |
|
11 |
Копилов Олег Валерійович |
Керівник гуртка |
Встановлено 11 тарифний розряд |
Встановлення 12 тарифного розряду |
|
12 |
Лучицька Тетяна Василівна |
Заступник директора з
навчально-виховної роботи |
Відповідає займаній посаді |
Підтвердження відповідає займаній
посаді |
|
13 |
Мельник Ольга Василівна |
Учитель музичного мистецтва |
«Спеціаліст II категорії» |
Підтвердження «Спеціаліст II категорії» |
|
14 |
Павлишена Наталія Анатоліївна |
Учитель початкових класів |
«Спеціаліст I категорії» |
Підтвердження «Спеціаліст I категорії» |
|
15 |
Павлишена Наталія Анатоліївна |
Керівник гуртка |
Атестується вперше |
Встановлення 11 тарифного розряду |
|
16 |
Патій Альона Миколаївна |
Учитель зарубіжної літератури |
Вища |
Підтвердження спеціаліст вищої категорії |
|
17 |
Парцванія Оксана Валеріївна |
Учитель англійської та німецької мови |
«Спеціаліст II категорії» |
Присвоєння «Спеціаліст I категорії» |
|
18 |
Пашківська Надія Степанівна |
Учитель англійської мови |
«Спеціаліст I категорії» |
Підтвердження «Спеціаліст I категорії» |
|
19 |
Сабардак Ірина Юріївна |
Заступник директора з
навчально-виховної роботи, учитель фізики |
Відповідає займаній посаді, «Спеціаліст I категорії» |
Підтвердження відповідає займаній
посаді, присвоєння вищої категорії та звання «старший вчитель» |
|
20 |
Симонішена Інна Павлівна
|
Учитель англійської мови |
«Спеціаліст II категорії» |
Підтвердження «Спеціаліст II категорії» |
|
21 |
Соушко Людмила Іванівна |
Учитель початкових класів |
Спеціаліст вищої категорії,
«учитель-методист» |
Підтвердження спеціаліст вищої
категорії, «учитель-методист» |
|
22 |
Соушко Людмила Іванівна |
Керівник гуртка |
Встановлено 11 тарифний розряд |
Встановлення 12 тарифного розряду |
|
23 |
Троянчук Оксана Петрівна
|
ГПД |
Підтвердження вищої категорії
|
Підтвердження спеціаліст вищої
категорії, присвоєння звання «старший вихователь» |
|
24 |
Черняк Леся Анатоліївна
|
Учитель основ здоров’я |
Вища |
Підтвердження спеціаліст вищої категорії |
|
25 |
Черняк Леся Анатоліївна
|
Керівник гуртка |
Встановлено 11 тарифний розряд |
Встановлення 12 тарифного розряду |
|
26 |
Шумна Антоніна Миколаївна
|
Учитель української мови та
літератури |
Спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист» |
Підтвердження спеціаліст вищої
категорії, «учитель-методист» |
|
27 |
Шумна Антоніна Миколаївна
|
Керівник гуртка |
Встановлено 11 тарифний розряд |
Встановлення 12 тарифного розряду |
|
28 |
Шліхтенко Лідія Анатоліївна |
Заступник директора з виховної роботи |
Відповідає займаній посаді |
Підтвердження відповідає займаній
посаді |
|
Позачергова атестація |
|||||
29 |
Боровська Наталя Григорівна |
Асистент вчителя,
педагог-організатор, керівник гуртка |
10 тарифний розряд, спеціаліст, 10
тарифний розряд |
Присвоєння 12 тарифного розряду асистент
вчителя, спеціаліст II кваліфікаційної категорії –
педагог-організатор, 11 тарифний розряд керівник гуртка |
|
30 |
Дидяк Богдан Ярославович |
Учитель трудового навчання |
Спеціаліст вищої категорії, «старший
вчитель» |
Підтвердження спеціаліст вищої
категорії, присвоєння звання
«учитель-методист» |
|
31 |
Заярна Карина Олександрівна |
Учитель початкових класів |
Спеціаліст |
Присвоєння II кваліфікаційної категорії |
|
32 |
Личакова Юлія Віталіївна |
Учитель фізичної культури |
Спеціаліст |
Присвоєння II кваліфікаційної категорії |
|
33 |
Марчук Ірина Василівна |
Учитель англійської мови |
Спеціаліст |
Присвоєння II кваліфікаційної категорії |
|
34 |
Курієнко Ольга Іванівна |
Учитель німецької та англійської мови |
Спеціаліст |
Присвоєння II кваліфікаційної категорії |
|
35 |
Тарасюк Марина Олександрівна |
Учитель англійської мови |
«Спеціаліст» |
Присвоєння II кваліфікаційної категорії |