Перехід учнів з початкової у середню школу є одним із важливих етапів у житті дитини. Адже становлення особистості п’ятикласника буде залежити від того, наскільки успішно буде проходити перехідний етап. Саме тому 07.04.2021 року, відповідно плануванню закладу, учителями 4-х класів було проведено в онлайн-режимі батьківські збори, на яких панував чудовий мікроклімат. Класоводи познайомили батьків та дітей з майбутніми класними керівниками. Учителі 5-х класів є справжніми професіоналами своєї справи та уміло продовжать працю класоводів у забезпеченні якісного освітнього простору школярів та у творчому розвитку кожної дитини. Майбутні п’ятикласники в надійних руках!
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/04/Рисунок10-1024x948.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/04/Рисунок8-1024x578.jpg)