07.04 2023 р. у КЗ “Вінницький ліцей 6” для 11- класників було організовано зустріч з представником ВРЦОЯО Дідур Т. О.Здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з правилами реєстрації та умовами проходження національного мультипредметного тесту 2023 р. Тетяна Олександрівна ознайомила з вимогами щодо оформлення документів, наголосила на виборі місця проходження тестування, розповіла про структуру та оцінювання предметних тестів і визначення результатів, відповіла на запитання, які цікавили одинадцятикласників.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340267745_135907922743581_5321576274229068860_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=w5GfzsdjijYAX_VhJiL&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDZZGyVL5HRU5Ib-rtFamcW81aNXwoCyASBpL7tktLX8g&oe=64344E55)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-16-768x1024.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-17-768x1024.png)