13 квітня, у Чистий четвер, учні та учениці 4-Г класу на чолі із класним керівником Олійник В. М. провели показовий захід на тему “Великодні дзвони”. Запрошеними гостями на святі були учні 3-х класів.
Протягом заходу діти поглибили знання про традиції святкування Великодня в Україні, виконали інтерактивну гру та спільно створили Писанкове дерево ПЕРЕМОГИ.
Здобувачі освіти 4-Г класу зібрали великодні продуктові набори та намалювали малюнки зі словами підтримки для військових ЗСУ, що знаходяться на лікуванні у закладах нашого міста.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-28-1024x744.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-27-771x1024.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-26-1024x676.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-25-1024x882.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-24-1024x1016.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-29-768x1024.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-23.png)