Інженерний тиждень 2024 у початкових класах

#інженернийтиждень #томущоцікаво #nvk_6#school_6

ТЕМА ІНЖЕНЕРНОГО ТИЖНЯ 2024 — САМОЗАРАДНІСТЬ. 👩‍🔬👨‍🔬Інженерія — це бульбашки у шоколаді🍫 та американські гірки 🎢, лікування складних хвороб💉💊 та підкорення космосу 🔭— процес, під час якого теоретична наука набуває практичного застосування.
Технології значною мірою впливають на формування нашого світу, через п’ять-десять років сьогоднішні учні будуть обирати професії, частини яких наразі навіть не існує. Оволодіння більшістю з них буде вимагати від майбутніх студентів навичок комплексного вирішення проблем, креативності, критичного мислення, розуміння технічних процесів та способів застосування науково-технічних знань в реальному житті.

Що потрібно зробити для того, щоб зацікавити учнів та учениць наукою? 👩‍🔬🧐Відповідь одна – долучити їх до інженерного тижня-2024! Залучення дітей у STEM розвиває креативне мислення, формує компетентності дослідників, сприяє командній роботі.
Дитина переймається навіть маленьким дослідом, якщо вона зробила його сама.
👩‍🔬👨‍🔬Протягом проведення інженерного тижня-2024 учні початкових класів комунального закладу «Вінницький ліцей 6» досліджували, відкривали, розробляли та фантазували, усі зуміли поринути у фантастичний світ науки та винаходів.
🚏Щоб переглянути нашу роботу, перейдіть за покликанням! https://padlet.com/alinabiyakovska/nvk_6-school_6-uj7me8m5qcb7qvov