19 березня у 1-Г класі було проведено показовий урок з ЯДС на тему: «Весняні пригоди. Перші кроки весна».
✅ Григорчук Тетяна Вікторівна навчала дітей виокремлювати ознаки весни, спостерігати за змінами, які відбуваються цієї пори року. Діти аналізували, рахували, будували речення, активно працювали у парах, співали та танцювали.
✅Першокласники продемонстрували свої творчі роботи, підготовлені вдома до запропонованої теми, зуміли порахувати вартість квітів та подарувати одне одному чудовий настрій, незважаючи на сніжну погоду за віконечком.
✅Учитель вдало використовувала музику, презентацію, інтерактивну роботу біля дошки та цеглинки Lego.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-17-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-16-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-15-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-14-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-13-1024x768.png)