Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв

21 травня 2024 року в Києві в НУБіП України відбувся урочистий захід по відзначенню переможців та фіналістів Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв, присвячений 100-річчю з дня народження Михайла Івановича Гордієнка-педагога, науковця-лісівника, доктора біологічних наук, професора кафедри лісових культур НУБіП України.
На урочистому заході, як фіналіст, Дипломом, Подякою та грошовою винагородою була відзначена випускниця 11-В класу КЗ “Вінницький ліцей №6” м. Вінниця Венславовська Ірина. Подякою голови Товариства лісівників України вчитель географії, педагог-наставник учнівського лісництва “Екодім ” за особистий внесок у розвиток учнівських лісництв і педагогічну роботу при підготовці фіналістів 2 туру Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв.