Останній дзвінок

Ось і пролунав останній дзвінок 2023-2024 навчального року

Цьогоріч це свято знову особливе, адже зібратися разом ми змогли завдяки незламним та мужнім воїнам, які захищають нас.

Свято останнього дзвоника традиційно символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання навчальної сходинки в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для наших випускників сьогодні – особливо пам’ятний день, адже вони прощаються зі школою.

Позаду залишилися шкільні уроки, контрольні роботи та іспити. Попереду — доросле життя, нові виклики та незвідані горизонти.

Під час останнього дзвінка, діти разом з вчителями, передали автівку та шість дронів для військовослужбовців. На автомобіль гроші збирали під час благодійного ярмарку, який влаштовували напередодні Великодня, а шість дронів вчителі закупили власним коштом. Учні та педагоги розмалювали автівку, щоб Захисники та Захисниці могли відчути підтримку.