День знань!

Сьогодні комунальний заклад “Вінницький ліцей №6” відкриває нову сторінку знань, натхнення та нових можливостей! 1 вересня – це не просто початок навчального року, це свято для кожного учня, вчителя і батьків. Це час, коли класні кімнати знову наповнюються дзвінким сміхом, а шкільні дзвоники кличуть до нових звершень.Під час урочистостей ми мали честь передати 12 дронів для наших воїнів, які щодня боронять Україну.

Дякуємо усім, хто долучився до цієї важливої справи – кожен дрон, кожна допомога наближає нас до перемоги. Разом до перемоги!

Бажаємо всім школярам цікавих уроків, невгамовної жаги до знань і справжніх друзів. Учителям – натхнення, терпіння і успіхів у їхній важливій справі! А батькам – гордості за своїх дітей і віри в їхні здібності.Починаємо цей рік разом, з вірою в себе і у нашу перемогу! Дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість навчатися

Зі святом, з Днем Знань!