Всеукраїнська програма ментального здоров’я “Ти як?”

Протягом тижня першокласники разом із практичним психологом ліцею Рудик Тамарою Сергіївною долучилися до цікавих занять, спрямованих на покращення перебігу адаптації, у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, ініційований Оленою Зеленською з метою сприяння формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я (СЕЕН).
Діти мали можливість познайомитися з різноманіттям почуттів та емоцій.
Під час занять першокласники не лише активно обговорювали емоції, які керують думками кожної людини, а й вчилися їх розпізнавати.
Тренуючись, діти посміхалися, наче котик, який на сонечку гріється, злилися, наче дитина, у якої забрали морозиво, показували страх, наче заблукалий у лісі турист та ін.. Найменші школярики були у захваті, адже вони мали змогу показувати власні емоції таким чином.
Цікавим видався експеримент зі звичайним аркушем паперу, за допомогою якого учні зрозуміли, що людина почуває, коли її хтось ображає. Але натомість, розкрили секрет, що у багатьох ситуація допомагає усмішка, тому всі радо один одному посміхнулися