10 років від дня створення учнівського лісництва “Екодім”

З 14 по 18 жовтня у КЗ “Вінницький ліцей №6” проходить свято: 10 років від дня створення учнівського лісництва “Екодім” – першого учнівського лісництва у місті. У вестибюлі закладу вихованці представили виставку творчих робіт. У 7-9 класах вчитель геогафії, педагог-наставник Копилов О.В. презентує роботу учнівського лісництва “Екодім” за 2014-2024 роки. 15 жовтня до нас завітали гості: головний лісничий Ільченко Євген Віталійович, лісничий Приянчук Богдан Іванович та прессекретар Вінницького управління лісового і мисливського господарства Вовк Станіслав Трохимович на 3й урок у 8г клас. Разом переглянули презентацію-звіт роботи учнівського лісництва Екодім за 10 років. Ведучі запропонували гру- вікторину “Як ти знаєш рослинний та тваринний світ України та Вінниччини”. Діти відповідали на запитання. Потім слово надали Євгену Віталійовичу-головному лісничому ДП Вінницького лісового господарства та Станіславу Трохимовичу-прессекретарю ВОУЛМГ. Гості розповіли про стан справ у лісовому господарстві у воєнний час. Подякували педагогу-наставнику учнівського лісництва Екодім Олегу Копилову за його працю: виховання молодого покоління, прищеплення любові до природи, лісівничої справи. Подарували такий необхідний реманент: лопати, сапи, відра, поливалки. Зазначили, що співпраця буде продовжуватися. Вовк С.Т запросив відвідати Вінницьке ОУЛМГ. А також члени учнівського лісництва будуть долучатися до осінньої і весняної посадки дерев у Вінницькому лісництві. Лісничі нададуть посадковий матеріал, який буде висаджено на території школи на 10 річницю створення учнівського лісництва “Екодім”.