29 листопада вчитель хімії Козлова Світлана Вікторівна провела показовий урок у 7-Ж класі на тему «Метали та неметали — прості речовини».
Матеріал був поданий зрозуміло й доступно, з акцентом на практичне застосування хімічних знань у повсякденному житті. Учні активно відповідали на запитання, впевнено оперували основними поняттями та працювали в парах.
Урок органічно поєднував теоретичні відомості з елементами навчального дослідження: здобувачі освіти порівнювали властивості простих речовин, обговорювали сфери їх використання та робили власні висновки.
Особливістю заняття стало використання міжпредметних зв’язків — з українською мовою, географією, англійською мовою та історією, що забезпечило ширший контекст і глибше розуміння теми.
Атмосфера в класі була доброзичливою та робочою, сприяла розвитку як предметних, так і ключових компетентностей.
Урок пройшов динамічно, змістовно та надзвичайно цікаво.



