Тітова Наталія Анатоліївна – директор комунального закладу «Вінницький ліцей №6», заслужений працівник освіти України, учитель вищої категорії, звання «Вчитель-методист»
У 1978 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут
імені М. Островського.
У комунальному закладі «Вінницький ліцей №6» працює з 1985 року,
а в 1991 році очолила даний заклад.
За сумлінну працю нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти» та нагрудним знаком імені Василя Сухомлинського.
У 2007 році Наталя Анатоліївна стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих керівників України» у номінації «Внутрішня та зовнішня комунікація». У серпні 2011 року Наталію Анатоліївну за багаторічну сумлінну працю нагороджено Ювілейною медаллю Президента України «До двадцятої річниці незалежності України» та її ім’я було занесено на обласну Дошку пошани «Праця і звитяги вінничан».
У 2011 році систему роботи директора закладу директора закладу занесено до «Літопису досягнень сучасної України» в номінації «Успішні професіонали».
У 2012 році Тітова Н. А. стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Директор ХХІ століття» у номінації «Інноваційна культура школи».
У 2016 році директор закладу Тітова Н.А. стала лауреатом Міжнародного проекту «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни». Досвід роботи Наталії Анатоліївни описано у довідково-біографічному виданні «Твої імена, Україно», що є збіркою біогрфічних нарисів про найбільш відомих співвітчизників, які мають вагомий вплив на історичний розвиток України.
Переможець конкурсу на отримання гранту від облдержадміністрації “Відкритий освітньо-виховний хаб для проєктної діяльності”.
Систематично вдосконалює рівень педагогічної та управлінської майстерності крізь призму участі в міжнародних грантах, конкурсах.
Володар сертифікату про завершення курсу SEE Learning, міжнародного сертифікату №2069 з присвоєнням кваліфікації “Міжнародний Керівник Категорії Б в галузі Освіти та Науки”, згідно класифікації ЮНЕСКО.
Володар Міжнародного освітнього гранту №УС/Г/2021/08/12 (участь у ІІ та ІІІ Міжнародних програмах підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників) в категорії “Міжнародний вчитель/викладач”.
Плідно працює Наталія Анатоліївна як учитель історії. Підготувала та видала навчально-методичний посібник «Я голову схиляю перед вами, оті буремні переможні дні…», який став переможцем у відповідній номінації міського конкурсу «Ярмарок фахових сподівань».
За багаторічну сумлінну працю директору навчального закладу Тітовій Наталії Анатоліївні присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».
Сабардак Ірина Юріївна – заступник директора
з навчально-виховної роботи,
учитель вищої категорії, звання «старший вчитель»
У 2005 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет
ім. М. Коцюбинського.
У комунальному закладі «Вінницький ліцей №6» працює з 2005 року.
У 2013 році стала співавтором електронного навчального посібника «Фізика для всіх».
У 2018 році стала співавтором проекту «Відкритий інтерактивний кабінет природничо–математичного спрямування «Світ природи», що виборов «золоту медаль» на IX Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та
VII Міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu».
У 2019-2020 н.р. стала шкільним координатором пілотного проєкту з цифрового громадянства «Digital Citizenship Education Project».
У 2020 році разом з ініціативною групою пройшла навчання за дистанційним курсом для розгортання в закладі G Suite for Educationта. У 2021 році стала переможцем проєкту на здобуття гранту «Інтерактивний АРТ-простір для дітей з ООП».
У вересні 2021 року здобула перемогу в грантовому конкурсі ГО “Інноваційні освітні технології” Class Pack 2021-2022 за підтримки Благодійного Фонду LEGO Foundation та організації FIRST. У результаті заклад отримав два гранти FIRST LEGO League Explore + Challenge (програми для дітей 6-10 та 9-16 років відповідно).
У жовтні 2021 року відбулося навчання тренерів FIRST LEGO League Explore та Challenge. Педагоги пройшли навчання по роботі із наборами LEGO® Education WeDo 2.0 та Spike Prime від LEGO EDUCATION ACADEMY, що забезпечило можливість впроваджувати сучасне STEM-навчання в діяльність КЗ “Вінницький ліцей №6”.
За сумлінну працю нагороджена грамотами Вінницької облдержадміністрації та Департаменту освіти Вінницької міської ради.
Лучицька Тетяна Василівна – заступник директора з освітньої діяльності школи І ступеня, учитель вищої категорії, звання «Вчитель-методист»
У 2006 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет
ім.М.Коцюбинського.
У комунальному закладі «Вінницький ліцей №6» працює з 2006 року.
Свою роботу спрямовує на формування широкого кругозору здобувачів освіти відповідно до сучасних тенденцій розвитку інформаційного простору.
У 2020 році стала переможцем Всесвітнього конкурсу для учителів та науковців «Найкращий дистанційний урок з української мови» у номінації «Українська мова» 5 клас (Канада); у 2021 році стала переможцем ІІ та учасником ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» у номінації «Українська мова та література»; є співавтором проєкту на здобуття гранту «Інтерактивний АРТ-простір для дітей з ООП»; співавтором інноваційної розробки на тему «Розвиток професійної компетентності вчителів в аспекті парадигмального моделювання» у рамках ХІІІ Міжнародної виставки-конкурсу «Інноватика в сучасній освіті-2021» – робота нагороджена золотою медаллю.
Тетяна Василівна, працюючи над втіленням концепції школи успіху, як координатор загальношкільного проєкту «Обдарованість» активізувала роботу з дітьми, які мають підвищену мотивацію до навчання. За її сприяння на базі закладу функціонують Мале наукове товариство «Совенятко» (1-4 класи), Шкільне наукове товариство «Пошук» (5-8 класи) та Гімназійна філія МАН (9-11 класи). Юні науковці під вмілим керівництвом педагога вдало захищають свої роботи на ІІ та ІІІ етапах конкурсу-захисту МАН та Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах.
Поряд із тьюторами V хвилі Міжнародної програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» у закладі скоординувала діяльність на запровадження навчання на демократичних засадах.
Має публікації у фахових виданнях.
За сумлінну працю нагороджена грамотами Вінницької облдержадміністрації та Департаменту освіти Вінницької міської ради.
Шинкевич Віра Іванівна – заступник директора
з навчально-виховної роботи,
вчитель вищої категорії, звання „Вчитель-методист”
У 1985 році закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова.
У комунальному закладі «Вінницький ліцей №6» працює з 1987 року.
За сумлінну працю нагороджена Почесними грамотами міського та обласного управління освіти, Почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації.
У 2014 році стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу “Організація роботи методичних об’єднань”, оголошеного журналом “Заступник директора школи”. Неодноразово друкувалася у фахових виданнях. Переможець міського конкуру «Кращий заступник директора з навчально-виховної роботи закладу загальної середньої освіти – 2020» у номінації «Лідер – мотиватор педагогічної творчості».
Касянчук Наталія Володимирівна – заступник директора
з навчально-виховної роботи
У 2019 році закінчила Вінницький національний технічний університет та Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського з відзнакою і здобула освітній рівень «магістр» за такими спеціальностями «Фахівець з управління інформаційною безпекою» та «Фахівець з комп’ютерних технологій. Педагог професійного навчання в галузі комп’ютерних технологій».
Свою педагогічну діяльність у ліцеї розпочала в 2020 році.
Публікує свої праці у наукових виданнях «Молодь в науці: дослідження, проблеми, перспективи», «Актуальні проблеми сучасної науки та наукових досліджень», електронному науковому фаховому виданні “Відкрите освітнє
Е-середовище сучасного університету”. Загалом має 17 наукових публікацій.
У 2019 році брала участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції “Інноваційні технології навчання в епоху цивілізаційних змін» та Всеукраїнській веб-конференції: «Теорія і практика смарт навчання у професійній освіті».
У 2021 році взяла участь у Всеукраїнській науково-методичній конференції «Сучасні педагогічні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців у закладах фахової передвищої освіти: досвід, проблеми, перспективи».
У 2022 році взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні практики сучасної освіти» та Міжнародній
науково-практичній конференції «Обдаровані діти – скарб нації» та опублікувала статтю в Міжнародному науковому журналі «Освіта і наука» (Україна, Польща).
Систематично підвищує рівень кваліфікації на платформах Microsoft Educator Center, Cisco Networking Academy, Microsoft / Розумники, Міністерства цифрової трансформації України та ГО «МІНЗМІН», Дія. Цифрова освіта, Prometheus, Educational Era, Stepik, EdPro.
Активно впроваджує інноваційні та інтерактивні технології в освітню діяльність, веде власний блог та є адміністратором системи «Нові знання».
Шліхтенко Лідія Анатоліївна – заступник директора з виховної роботи, учитель вищої категорії,
звання «Вчитель-методист»
У 2007 році закінчила Вінницький державний педагогічний
університет ім. М. Коцюбинського.
У комунальному закладі «Вінницький ліцей №6» працює з 2007 року.
У 2009 році видала методичний посібник «Роль гри у навчально-виховному процесі та формуванні успішної особистості».
У березні 2010 року стала володарем Гран-прі міського конкурсу ігрових програм «Граймісто – місто чарівників».
У 2013 році видала методичний посібник “Учнівське самоврядування як засіб формування успішної особистості», має публікації у фахових виданнях. Переможець Міжнародного конкурсу від Фонду «Об’єднання» за програмою «Локальні і глобальні зміни» за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Чеської республіки у рамках Transition Promotion Program відкритий хаб для проєктної діяльності «Boost Центр». Переможець конкурсу на отримання гранту від облдержадміністрації “Відкритий освітньо-виховний хаб для проєктної діяльності”. Фасилітатор V хвилі Міжнародної програми підтримки освітніх реформ в Україні за підтримки Центру Вергеланда та МОН України «Демократична школа» у КЗ “Вінницький ліцей №6”.
У 2018-2019 році провела Міський семінар для педагогів-організаторів «Учнівське самоврядування – формування життєвих компетенцій».
У 2019-2020 році брала участь у конференції «Підготовка сучасного керівника до відкритого суспільства»; «Партнерство між школами – крок до єднання Європи та інноваційного розвитку».
Наукові дослідження за темою «Реформа галузі освіти як чинник управління персоналу в умовах інноваційних змін в суспільстві» були опубліковані в монографії «Соціально-економічний розвиток регіонів: стратегії, моделі, інновації» Ополе 2021. ISDN 978-83-66567-368.
Протягом 2021 року написала дві інноваційні розробки «Розвиток професійної компетентності вчителів в аспекті парадигмального маделювання» та «Міжнародна колабораційна діяльність в інноваційному освітньому середовищі», де захистила їх під час круглого столу у форматі вебінару «Інноваційна діяльність освітніх закладів як важливий фактор забезпечення якості освіти» в рамках Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти». Дані роботи нагороджені золотими медалями.
У 2018-2021 році брала участь в таких проєктах: Міжнародний проєкт Innovation Lab Schools, що є фіналістом нагороди 2018 UNESCO Innovation in Education Prize. У рамках даного проєкту на базі школи діє Innovation Lab Club, в рамках якого учні гімназії долучаються до міжнародних ініціатив, спрямованих на інтеграцію Глобальних Цілей сталого розвитку ООН 2030 у освітній процес.
У 2020 році стала переможцем міжнародного конкурсу, який проводився Фондом «Об’єднання» по програмі «Локальні дії: локальні зміни» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми Transition Promotion Program, завдяки якій у закладі створений освітній хаб для проєктної діяльності «Boost Центр».
Під керівництвом Лідії Анатоліївни заклад став учасником міжнародного молодіжного руху School Recycling World, за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру відбувся Всеукраїнський проєкт екологічного спрямування Національний рейтинг «Екошкола року».
У 2021 році під керівництвом Шліхтенко Л.А. заклад став переможцем міського конкурсу «Бюджет шкільних проєктів» (до 300 тис. грн.) з розробкою «Арт-індустрія «Level_Up».
Яремчук Анатолій Станіславович – заступник директора
з господарської роботи
Яремчук Анатолій Станіславович – заступник директора школи з господарської частини.
У 1993 році закінчив Вінницький політехнічний технікум за спеціальністю «Монтаж та експлуатація електрообладнання цивільних споруд».
У комунальному закладі «Вінницький ліцей №6» працює з 1997 року.
Анатолій Станіславович працює на посаді заступника директора з господарської частини з 2020 року. Відповідально ставиться до збереження майна та господарського інвентаря закладу, їх своєчасне відновлення і поновлення, дотримання правил техніки безпеки, виробничої санітарії і пожежної безпеки у встановленому законом порядку. Забезпечує своєчасну підготовку ліцею до початку навчального року.
Здійснює поточний контроль за господарським обслуговуванням і належним технічним та санітарно-гігієнічним станом споруд, класів, навчальних кабінетів, спортзалу, а також їдальні. Контролює раціональні витрати матеріалів і фінансових засобів школи.
Керує роботою з благоустрою, озеленення і прибирання території школи.
Організовує інвентарний облік майна закладу, своєчасно складає звітність і веде документацію відповідної ділянки роботи.
Забезпечує дотримання вимог охорони праці під час експлуатації головної будівлі та інших приміщень закладу.