Безпека життєдіяльності

У рамках Тижня безпеки життєдіяльності  в умовах воєнного стану вчитель фізичної культури Личакова Ю. В. провела для учнів 1-4 класів  уроки з фізичної культури з релаксаційними вправами. Переглядаючи  інформаційний комікс «Поради від захисника України».
Здобувачі освіти ознайомились із такими порадами:
•”Головний скарб для України!”,
•”Запорука гарного самопочуття”,
•”Спитай у батьків, чим допомогти та яку користь ти можеш принести зараз для родини”,
• “Будь  уважним!”,
•”Навчання – твоя найбільша допомога!”.
За допомогою релаксаційних вправ здобувачі освіти навчились контролювати дихання та отримувати емоційне розслаблення під час фізичної активності, за допомогою рухливих ігор  «Мій улюблений колір», «Асоціації» та «Берег, море» змогли  відновити  позитивний настрій.

На реалізацію плану Тижня Інформаційного марафону “Дбаємо про фізичне здоров’я” учителі предмета Захист України Василець Н.П. та Тимощенко Є.С. 22. 02. 2022 року провели майстер-клас з учасниками освітнього процесу 11-х класів з теми”Надання домедичної допомоги”. Випускники закладу мали можливість спробувати накласти джгут  на руку, перев’язати  голову чи нижню кінцівку, надати першу домедичну допомогу потерпілому.

03.12.2021 р. у рамках проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності учителі Копилов О. В., Патій А. М. провели позакласний захід у 9-Д класі та годину спілкування у 5-В класі на тему: “Крок за кроком до здоров’я”. Здобувачі освіти продемонстрували свої знання як діяти у надзвичайній ситуації, повторили номери екстрених служб, взяли участь в інтелектуальній грі-вікторині. Учитель основ здоров’я Черняк Л. А. та захисту України Василець Н.П. провели практичне заняття «Безпека у повсякденному житті» зі здобувачами освіти 10-х класів.

З метою підвищення якості підготовки і навчання учасників освітнього  процесу вмінню діяти у разі  виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності, запобігання травматизму дітей  під час освітнього процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя у закладі  з 15 по 19 листопада 2021 р. було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності. Класоводи 1-х класів провели  бесіди на тему «Твоє здоров’я», 2-х класів-сюжетно-рольові ігри «Абетка пішохода», 3-х класів – запропонували переглянути відеоурок «Дорожні знаки» та закріпити знання  під час вікторини «Найрозумніший пішохід», 4-х класів-брейншторм «Безпека життєдіяльності», на основі отриманих знань здобувачі освіти  виготовили колажі та лепбуки «Моя безпека».

Старіші записи