Фахові конкурси педагогів

Тітова Н.А. Лауреат І Всеукраїнського конкурсу керівників закладу освіти «Директор 2020: краща практика»

Лучицька Т.В. переможець І етапу конкурсу«Учитель року-2021!»

Лучицька Т.В. “Найкращий дистанційний урок-2020”
Українська мова 5 клас. Всесвітній конкурс для науковців та педагогів

Заклад нагороджено почесною відзнакою
eTwinning School Label 2020-2021 р.р.

Решетнік Н.В. перемогла у конкурсному відборі американської програми Фулбрайта з Педагогічної майстерності та досягнень (Fulbright Teaching Excellence and Achievement Program). Як результат – шеститижневе стажування в одному з американських університетів у Вашингтоні (Округ Колумбія) за фінансової підтримки Конгресу США

Дученко А.П. переможець Всеукраїнського конкурсу для педагогічних працівників з нагоди відзначення Всесвітнього Дня екологічного маркування у номінації «Stop greenwashing»

Сергеєв Д.О. перемога у ІІ Всеукраїнському пізнавальному
конкурсі “Я-Людина!”

Обласний конкурс “Творча скарбничка – 2019”

Номінація «Формування предметних компетентностей в курсі хімія 9 класу»

Козлова Світлана Вікторівна, вчитель хімії (ІІ місце міський етап, І місце обласний етап )

IV Всеукраїнський конкурс “Педагог-новатор – 2019”

Номінація “Інноваційний прорив”

Шепета Анжела Володимирівна, вчитель зарубіжної літератури (ІІІ місце)

Всеукраїнський конкурс “Учитель року 2020”

Лист МОНУ від 23.08.2019 № 1/11-7730 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Номінація «Початкова освіта»

Краєва Галина Іванівна, вчитель початкових класів (ІI місце міський етап)

Номінація «Хімія»

Козлова Світлана Вікторівна, вчитель хімії (І місце міський етап)

Протоколи оцінювання конкурсних випробувань Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Фотоконкурс загальноосвітніх навчальних закладів України 

  • І місце у номінації «Краще естетичне оздоблення фойє ЗЗСО – 2019»;
  • І місце у номінації «Кращий кабінет початкових класів ЗЗСО – 2019»  (каб. №33, учителі Арташ О.І.,
    Зубкова А.Ю.);
  • І місце у номінації «Кращий кабінет початкових класів ЗЗСО – 2019» (каб. №24, учителі Козіцька М.П., Лазуренко О.А.);
  • І місце у номінації «Кращий  спортивний  зал  ЗЗСО – 2019» (учитель Галантюк І.);
  • ІІ місце у номінації«Кращий  кабінет фізики – 2019» (учитель Делечук Л.В.);
  • ІІ місце у номінації«Кращий  кабінет хімії – 2019» (учитель Головатюк А.С.);
  • ІІІ місце у номінації«Кращий  кабінет інформатики – 2019» (учитель Іскра Ю.В.).