Проєктна діяльність закладу
Амбасадором проєктів «Innovation Lab Schools та «#TeachSDGs» в Україні є вчитель іноземної мови нашого закладу – Владислав Качур, що є фіналістом нагороди 2018 UNESCO Innovation in Education Prize.
У рамках даного проєкту на базі школи діє Innovation Lab Club, в рамках якого учні гімназії долучаються до міжнародних ініціатив, спрямованих на інтеграцію Глобальних Цілей сталого розвитку ООН 2030 у освітній процес. Наприклад, гімназисти мають можливість поспілкуватись онлайн зі світовими експертами в еко галузі такими як Селін Кусто (відома дослідниця та фільм мейкер), Метт Ларсен-Доу (США) – освітній менеджер проєкту Our Planet з WWF (Всесвітній Фонд Дикої природи). Проєкт реалізується за підтримки партнерів Skype in the Classroom, Lego Foundation, Empatico, Edukans, I3 technologies, PXL, Participate, , Classplash, Lifeliqe.
Школа є учасницею Міжнародного проєкту “Climate Action Project”, що об’єднує 98,347 учнів з 98 країн світу. В рамках проєкту учні гімназії долучаються до екологічної ініціативи, спрямованої на вирішення Глобальної Цілі сталого розвитку № 13 – Боротьба зі змінами клімату. Наприклад проводяться скайп-конфероенції з освітянами та їх учнями з різних країн світу. Остання скайп-конференція була з Лінн Томас – викладачем Dunnville Secondary School, м. Даннвілл, Онтаріо, Канада.
Також учні долучились до Всесвітньої акції по висаджуванню дерев PlantED, у результаті якого гімназія з’явилась на інтерактивній мапі світу (http://www.plant-ed.net/global-map)
Школа також бере участь у соціальній програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.
Школа пройшла конкурс на проведення заходу DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу у рамках підтримки Кампанії проти кібербулінгу, ініційованої ГО Docudays UA у партнерстві з МОН України.
На початку 2020 року вчительку англійської мови, Решетнік Наталю Вікторівну, національною службою підтримки проєкту eTwinning було обрано амбасадором у Вінницькій області з метою підтримки інших шкіл області та поширення успішного досвіду участі в програмі.
Співпраця з міжнародною спільнотою на платформі eTwinning Plus дає можливість вийти за рамки роботи онлайн та знайти партнерів для обміну молоддю офлайн. Так, у 2018 році 10 старшокласників та двоє вчителів (Решетнік Н.В. та Парцванія О.В.) за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України здійснили міжкультурний обмін з школою-партнером із Литви.
Даний проєкт забезпечив поширення європейських цінностей серед молоді, обмін досвідом та зміцнення співробітництва між Україною та Литовською Республікою в рамках Європейського Союзу, Ради Європи, ОБСЄ та НАТО. Заплановані на період проєкту заходи включали діяльність щодо визнання, підтримки та просування спільної історичної та культурної спадщини серед молоді, розповсюдження цінностей та програм ЮНЕСКО та інших інституцій Організації Об’єднаних Націй, відзначення 70-річчя Загальної декларації прав людини.