Семінар школи І ступеня

24 жовтня 2017 року на базі початкової школи нашого закладу була проведена педагогічна майстерня  для молодих вчителів міста 2-3 року роботи на тему «Мотивація досягнення успіху в навчанні школяра початкової школи».

Заступник директора з навчально-виховної роботи І ступеня Важова О.Й. познайомила присутніх з методичною роботою вчителів початкових класів закладу.

Молоді вчителі відвідали відкриті уроки з української мови у 2-А класі на тему «Закріплення знань про приголосні звуки» Карпович Н.О. та у 3-Б класі на тему «Слово. Значення слів» Сіденко Р.М.

Зацікавили учасників семінару групові форми роботи, з якими їх познайомили Троянчук О.П. та Хлєбнова В.І. на майстер-класі «Дефіле нестандартних занять».

На допомогу молодому вчителю був запропонований «Самоаналіз уроку».

Присутні  відмітили високий рівень проведення семінару.