Відвідування притулку для собак “Планета” (4-Б)

27 жовтня учні  4-Б класу разом з класним керівником Ромась Людмилою Валентинівною та батьками відвідали благодійний притулок для собак «Планета», який знаходиться у Вінниці на Сабарівському шосе.

За сприяння батьківського комітету були закуплені корми для тварин, зібрані старі теплі речі, ковдри.

Це була поїздка, від якої залишились двоякі враження. З одного боку, діти із задоволенням погодували і поспостерігали за чотирилапими мешканцями притулку, а з іншого – дуже важко дивитися в очі цим знедоленим тваринкам, у яких можна розгледіти розчарування в людях, біль (адже тут є багато скалічених, часто навмисно, собак). Здивувало те, що навіть втративши, або й ніколи не мавши, господаря, собаки не поводяться агресивно, вони ніби насолоджуються людською увагою, із задоволенням дають себе погладити, беруть корм з рук.

Дуже хочеться, щоб хоча б дехто з мешканців собачого притулку «Планета» знайшов собі новий справжній дім і господаря, а поки що вони потребують і сподіваються на увагу і допомогу небайдужих людей…