Кадровий склад yчителів закладу

Прізвище, імя, по батькові Освіта Посада Категорія
1 Тітова Наталія Анатоліївна вища директор вища
2 Сабардак Ірина Юріївна вища заступник директора з НВР перша
3 Шліхтенко Лідія Анатоліївна вища заступник директора з ВР перша
4 Шинкевич Віра Іванівна вища заступник директора з НВР вища
5 Лучицька Тетяна Василівна вища заступник директора з НВР перша
6 Важова Ольга Йосипівна вища заступник директора з НВР вища
7 Андрієвська Віта Петрівна вища асистент вчителя спеціаліст
8 Арташ Ольга Іванівна   вища   учитель початкових класів   вища  
9 Бабань Мирослава Григорівна вища учитель математики друга
10 Бартвіцька Лариса Іванівна вища асистент вчителя спеціаліст
11 Бияковська Аліна Михайлівна вища учитель початкових класів   спеціаліст
12 Бахтіна Алла Вікторівна вища учитель української мови та літератури вища
13 Березюк Тетяна Євгенівна вища психолог вища
14 Бойко Сергій Іванович вища Учитель біології та географії вища
15 Боровська Наталя Григорівна середня спеціальна асистент вчителя спеціаліст
16 Ванжула Наталія Володимирівна вища завідуюча бібліотекою перша
17 Василець Наталія Петрівна вища учитель географії вища
18 Гаврилюк Наталя Анатоліївна вища учитель російської мови і літератури перша
19 Головатюк Ганна Степанівна вища учитель хімії вища,
20 Горбатюк Оксана Валеріївна вища учитель англійської мови перша
21 Гончар Олег Олександрович середня спеціальна учитель фізичного виховання спеціаліст
22 Гончарук Володимир Олегович вища учитель фізичного виховання спеціаліст
23 Гладиш Лілія Олександрівна середня спеціальна учитель  початкових  класів спеціаліст
24 Грабік Світлана Георгіївна вища учитель  початкових  класів вища
25 Гелевань Ольга Вікторівна вища учитель української мови та літератури друга
26 Григорук Тетяна Вікторівна вища учитель  початкових  класів спеціаліст
27 Дегтяр Леся Олександрівна вища учитель математики вища
28 Делечук Людмила Василівна вища учитель фізики вища
29 Дидяк Богдан Ярославович вища учитель технічної праці вища
30 Душевська Римма Миколаївна вища учитель початкових  класів вища
31 Душко Тетяна Анатоліївна вища учитель  початкових класів вища
32 Долгіх Олександра Федорівна вища учитель  англійської мови перша
33 Дученко Аніта Петрівна вища асистент вчителя спеціаліст
34 Довгань Оксана Василівна вища учитель української мови та літератури вища
35 Жук Олена Валентинівна вища учитель історії вища
36 Залецька Людмила Миколаївна вища учитель обслуговуючої праці перша
37 Заярна Карина Олександрівна середня спеціальна учитель  початкових класів спеціаліст
38 Іскра Юрій Васильович вища учитель інформатики вища
39 Карпович Наталія Олександрівна вища учитель  початкових класів вища
40 Качур Владислав Олегович вища учитель  англійської мови вища
41 Кашперук Тетяна Євгенівна вища учитель  англійської мови вища
42 Марчук Ірина Василівна середня спеціальна учитель  англійської мови спеціаліст
43 Кобрій Анжеліка Леонідівна вища учитель математики друга
44 Коваленко Ліна Василівна вища учитель української мови та літератури вища
45 Ковтун Катерина Іванівна вища учитель  початкових класів вища
46 Козіцька Марина Петрівна вища учитель  початкових класів вища
47 Козлова Світлана Вікторівна вища учитель хімії вища
48 Колодько Ганна Федорівна вища учитель англійської мови друга
49 Колонтай Ірина Василівна вища учитель фізичної культури перша
50 Коломійчук Лариса Олександрівна вища учитель інформатики вища
51 Карлінська Богдана Василівна вища учитель біології та хімії   спеціаліст
52 Коновал Анжела Михайлівна вища учитель  початкових класів вища
53 Копилов Олег Валерійович вища учитель географії вища
54 Копилова Тамара Олексіївна вища учитель біології вища
55 Корнійчук Надія Антонівна вища учитель  початкових класів вища
56 Кошель Вікторія Володимирівна вища учитель музики вища
57 Кравчук Людмила Леонідівна вища учитель англійської мови перша
58 Кулик Володимир Миколайович вища учитель  англійської  та німецької мов вища
59 Касянчук Наталя Володимирівна вища учитель інформатики спеціаліст
60 Коваль Олена Миколаївна вища учитель  початкових класів перша
61 Лазуренко Олена Анатоліївна вища учитель  початкових класів вища
62 Ластівка Ірина Василівна вища учитель української мови та літератури вища
63 Лемеха Ірина Олександрівна вища учитель  початкових класів друга
64 Лещук Ірина Сергіївна вища соціальний педагог спеціаліст
65 Личакова Юлія Віталіївна вища учитель фізичної культури спеціаліст
66 Львовська Світлана Миколаївна вища асистент вчителя спеціаліст
67 Любченко Олена Дмитрівна вища учитель  початкових класів вища
68 Мазур Наталія Миколаївна вища асистент вчителя вища
69 Мастицька Надія Володимирівна вища учитель математики вища
70 Мацик Тетяна Петрівна вища учитель  англійської мови вища
71 Мельник Ольга Іванівна вища учитель німецької мови спеціаліст
72 Мрищук Антоніна Миколаївна вища учитель  початкових класів вища
73 Мельничук Людмила Василівна вища учитель інформатики вища
74 Мельник Ольга Василівна вища учитель музичного мистецтва друга
75 Мостовик Діана Василівна вища учитель української мови та літератури спеціаліст
76 Мельник Петро Петрович вища учитель англійської мови спеціаліст
77 Мокра Тетяна Анатоліївна вища учитель англійської мови спеціаліст
78 Новицька Лариса Володимирівна вища учитель  початкових класів вища
79 Олійник Віоліна Миколаївна вища асистент вчителя спеціаліст
80 Павлишена Наталя Анатоліївна вища учитель  початкових класів перша
81 Парцванія Оксана Валеріївна вища учитель англійської та німецької мов друга
82 Патій Альона Миколаївна вища учитель зарубіжної літератури вища
83 Патичишина Інна Юріївна вища педагог-організатор спеціаліст
84 Пастушина Юлія Олегівна вища учитель  початкових класів спеціаліст
85 Пашківська Надія Степанівна вища учитель англійської мови перша
86 Певень Тетяна Вікторівна вища учитель історії вища
87 Петренко Марина Дмитрівна вища учитель російської мови і літератури вища
88 Поворознюк Сніжана Василівна вища учитель початкових класів спеціаліст
89 Полотняна Наталя Сергіївна вища учитель історії вища
90 Попович Марина Василівна вища учитель української мови та літератури,

зарубіжної літератури

спеціаліст
91 Похилько Лілія Віталіївна вища учитель української мови та літератури перша
92 Плужник Олександра Геннадіївна вища учитель математики спеціаліст
93 Решетнік Наталя Вікторівна вища учитель англійської мови вища
94 Ромась Людмила Валентинівна вища учитель початкових  класів вища
95 Самаруха Олександр Вікторович вища учитель української мови та літератури вища
96 Світова Оксана Павлівна вища учитель математики вища
97 Симонішина Інна Павлівна вища учитель англійської мови друга
98 Сімакова Алла Петрівна вища учитель української мови та літератури вища
99 Соушко Людмила Іванівна вища учитель початкових  класів вища
100 Танасійчук Ольга Дмитрівна вища учитель математики перша
101 Тимощенко Євген Степанович вища учитель “Захист Вітчизни” перша
102 Троянчук Оксана Петрівна вища учитель  початкових класів вища
103 Тарасюк Марина Олександрівна вища учитель англійської мови спеціаліст
104 Фалатюк Тетяна Володимирівна середня спеціальна учитель обслуговуючої праці спеціаліст
105 Фурман Вікторія Олегівна вища бібліотекар спеціаліст
106 Хлєбнова Валентина Іванівна середня спеціальна учитель  початкових класів спеціаліст
107 Цвєткова-Грабік Вікторія Аркадіївна вища учитель географії перша
108 Чабан Наталія Володимирівна вища учитель інформатики друга
109 Черепанова Людмила Олександрівна вища учитель фізики перша
110 Черняк Леся Анатоліївна вища учитель ОБЖ вища
111 Чигір Надія Олександрівна вища учитель математики вища
112 Чорба Тетяна Олегівна вища учитель інформатики вища
113 Шепета Анжела Воодимирівна вища учитель етики та світової літератури вища
114 Шкільняк Ліна Василівна вища учитель української мови та літератури вища
115 Шумна Антоніа Миколаївна вища учитель української мови та літератури вища
116 Щербанюк Лариса Олександрівна вища учитель інформатики вища
117 Явдощак Петро Миколайович вища учитель фізичної культури перша
118 Янчук Вікторія Юріївна вища учитель фізичного виховання вища
119 Яремчук Олександр Станіславович вища учитель праці вища