Люби і знай українську

9 листопада 2017 року з нагоди відзначення Дня української писемності та мови і вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця учителями української мови та літератури Похилько Л. В. та Шумною А. М. було проведено ігрову програму серед учнів 6-х класів “Люби і знай українську”. Школярі брали участь у конкурсах “Народна мудрість”, “Пантоміма”, “Швидко і виразно”, “Підступний наголос”, “Загадки”, “Культура мовлення” та ін. Аудиторія мала можливість познайомитись із основними історичними моментами розвитку мови, із потужними її лексичними можливостями, переглянули ряд відео “Цікаві факти про українську мову”, “5 причин любити українську мову”, “Експрес-урок української О. Авраменка”, “Чому я розмовляю українською?”. У формі гри учні пригадували прислів’я та приказки про українську мову, відгадували загадки, показували жестами і мімікою запропоновані фразеологізми, вдосконалювали вміння наголошувати слова. Родзинками проведеного заходу було виконання 2 музичних композицій “Квітуча Україна” та “Україна – це ти”.