Ділова гра для 2 класів «Місто Майстрів»

«Людина народилася для діяльності. Жити — значить працювати», — стверджував Вольтер.

З цими мудрими словами важко не погодитися: праця і все, що з нею пов’язане, займає більшу частину нашого життя.   Тому вчителі 2-А класу Карпович Наталія Олександрівна та 2-Б класу Лазуренко Олена Анатоліївна  провели з учнями всіх других класів ділову гру «Місто Майстрів».

Під час гри діти розгадували кросворди, відгадували загадки, читали анаграми, вивчали назви професій англійською мовою. Також переглядали навчальний фільм про професії майбутнього, танцювали і співали. Проведений захід дав змогу  поглибити і систематизувати знання учнів  про сучасні професії, розширили уявлення про світ професій та їх особливості, важливість і значення для кожної людини.