Квест «Цікава англійська» для учнів 3-4 класів

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики,
малюнка, фантазії та творчості»
В. Сухомлинський

Оскільки у сучасній школі існує нагальна потреба у розширенні активних форм навчання, у рамках проведення тижня іноземної мови « Креативність та толерантність – європейські цінності», учителі англійської мови початкової школи підготували квест «Цікава англійська» для учнів 3-4 класів, який відбувся 13.11.2017 р. Діти мали унікальну можливість взяти участь в ігровому дійстві, яке активізувало їхню пізнавальну діяльність та розвивало навички запам’ятовування. Вихованці в цікавій ігровій формі повторили вивчений матеріал та засвоїли багато нової інформації. Квест складався зі станцій «Королева Лексика», «Принцеса Граматика», «Королівство розваг», «Царство «Що? Де? Коли?», «Чарівний світ професій» та «Острів гри».
Діти з задоволенням брали активну участь у квесті та поглибили свої знання з англійської мови.