Страхування школярів

Здоров’я є основою всього – запорукою звершень, досягнень та  щасливого майбутнього.

А здорові діти – найбільша радість для батьків.

Страхова компанія «Місто» пропонує обрати програму та укласти договір страхування на наступних умовах:

Страхування в СК «Місто» гарантує отримання коштів на лікування, проведення необхідних обстежень, консультацій, отримання медикаментів, що компенсує фінансові витрати сім’ї під час лікування Вашої дитини від нещасного випадку.

100% страхової суми виплачується при важких травмах та смерті застрахованої особи.

Спрощена процедура укладання договору страхування не потребує двостороннього підписання.  Для укладення договору страхування  Вам необхідно ознайомитись  з його умовами за посиланням http://ic-misto.com.ua/school.html, заповнити заяву-приєднання та повернути її до СК «Місто».  Після підписання Заяви-приєднання та сплати страхового платежу договір страхування починає свою дію, а Страхувальнику видається картка Застрахованої особи.

Шановні батьки!

Придбавши страховку для своєї дитини, Ви отримуєте можливість знижки до 30% при укладенні інших договорів страхування, а саме:

–         добровільне медичне

–         подорожуючих за кордон та по Україні

–         майна та житла

–         обов’язкової цивільної відповідальності автовласників (ОСЦПВВНТЗ)

–          наземного транспорту (КАСКО)

–          від нещасних випадків

–          здоров’я на випадок хвороби

–          відповідальності перед третіми особами

–          вантажів та багажу та інші.

Ліцензії серії АВ№584175, АВ№584179 видані Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України 25.05.2011р.

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи СТ №392 від 22.02.2005р.