Проблема наступності у навчанні

Проблема наступності у навчанні –  це можливість забезпечення переходу особистості на якісно новий ступінь розвитку шляхом створення комфортних умов для розкриття її потенціалу в процесі переходу з одного типу організації освітнього рівня до іншого.

Перехід на кожен новий ступінь навчання пов’язаний з необхідністю адаптації дитини до нових освітніх умов. Будь – які перехідні періоди висувають специфічні проблеми, що потребують своїх способів розв’язання.

З метою полегшення школярам адаптаційного періоду 1 листопада була проведена розширена методична комісія вчителів початкової школи разом з комісією вчителів української мови. Під час засідання було окреслено коло основних проблем. Спільними зусиллями вироблені рекомендації щодо їх вирішення.