Лінгвістичний ринг з української мови (3-Б, 3-Г)

14 грудня 2017 року учителі початкових класів Сіденко Р.М. та Зубкова А.Ю. разом зі своїми класними колективами 3–Б та 3 –Г провели конкурс кмітливих та винахідливих з української мови та природознавства для учнів третіх  класів.

Девіз нашого конкурсу:

« Видумуй, пробуй, твори. Розум, фантазію прояви.

Активним і уважним будь і про кмітливість не забудь!»

КОНКУРС ПРОХОДИВ ПО РАУНДАМ:                      Раунд №1. «Візитна картка»                                              Представлення команд.

Раунд №2. «Розгадай ребуси»

Раунд 3. «Перекладач”

Раунд 4. Горішки для розуму. Лінгвістична хвилинка

Раунд 5. «Мовні загадки – метаграми»

Раунд 6. Скоромовки

Герої комедійної шоу програми “Хто зверху” провели для вболівальників  гру “Збери літери”. Учні розгадували,ребуси, метаграми, пояснювали фразеологізми. Переглянули відео “Цікаві факти про українську мову», мультфільм “Легенди України”,в якому прослухали легенду про річку Прут, яка витікає з надр гори Говерли. Команди були активні і кмітливі під час конкурсів і отримали подяки за активну участь у змаганні і звісно перемогла дружба!!

На завершення свята заспівали пісню Тіни Кароль  “Україна – це я”.