Тренінг «Менеджмент конфліктів»

26 січня 2018р. тренери Владислав Качур (учитель іноземних мов нашого закладу) та Катерина Семивол (магістрантка Донецького національного університету) провели черговий тренінг, спрямований на інтеграцію внутрішньо-переміщених молодих осіб та місцевої молоді. Старшокласники школи-гімназії №6 вчилися управляти конфліктами, зокрема ознайомилися з природою і джерелами виникнення конфліктів, їх класифікацією та на практиці спробували застосовувати сітку Томаса-Кілмана, яка дозволяє аналізувати конфлікт і вибрати оптимальну стратегію поведінки. Підлітки зазначили, що навички управління конфліктами надзвичайно важливі для них, особливо в школі. Традиційно по завершенню тренінгу бажаючі мали змогу пограти настільні ігри.

Тренінг є частиною проекту «Творимо мир разом 2.0» громадської організації Kreativ – Vinnytsya Regional Informational Centre, що реалізується в рамках 2 фази пілотного проекту «Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення» за підтримки Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund та Інституту Миру США. Проект спрямований на інтеграцію внутрішньо-переміщених молодих осіб та місцевої молоді.