Свято птахів

16 березня в місті відзначається традиційне  Свято зустрічі птахів. Учні нашого закладу щороку долучаються до святкування цієї події. Так, учениця 7 – Г класу Макодай Олена в тестуванні на визначення кращого орнітолога, яке проводилося на Вінницькій обласній станції юних натуралістів, посіла ІІ місце. Діти школи виготовили тематичні плакати «Птахи Вінниччини» та «Птахи різних зоогеографічних областей світу», за що були відзначені подякою. Також учні 7-Г класу Ярар Деніз та Глухман Катерина взяли участь у вікторині. Учнями школи на чолі з вчителями технічної праці Дидяком Б.Я. та Яремчуком О.С. було виготовлено біля 200 шпаківень та синичників, які передали 14 березня базовому Вінницькому Прибузькому лісництву. 16.03.2018 року учні 9-х класів разом з вчителями праці презентували майстер – клас з виготовлення та оздоблення шпаківень. Заступник директора з навчально-виховної роботи Бортник Н.М., дала інтерв’ю кореспондентам ТРК «Віта» програма «Городничий» про роботу та досягнення учнівського лісництва «Екодім».  Також інтерв’ю дали учениці 8-Г класу Будник Карина, Хлібович Вікторія та учениця 11-А класу Слінченко Вікторія. Вони  розповіли про значення домівок для птахів, роль пернатих у природі зі знищення шкідників, значення  підтримки у зимовий період. А учні 9 – А класу: Красножон Андрій, Чинюк Дмитро, Даришин Назар, Швець Іван та учениця 11 – А класу, заступник голови учнівського лісництва Слінченко Вікторія  разом із педагогом – наставником, учителем географії Копиловим О.В., відвідали Прибузьке лісництво, зустрілись з лісниками – Столярчуком М.П. та його помічниками. Микола Петрович розповів про правила розвішування шпаківень для птахів, які входять до складу біоценозу даного лісу. Було проведено майстер – клас по облаштуванню  будиночків для пернатих. Учні гімназії долучилися до доброї справи, яка стала гарною традицією.