Конкурс читців гумору школи І ступеня

Гумор у житті українців здавна  в пошані: він не лише розважав, інколи й рятував. Тому й не дивно, що до наших днів зберігся український гумор, закарбований у народних байках, анекдотах, гуморесках. П. Глазовий писав про гумор:

Я так люблю веселий сміх,
Здоровий сміх, що гріє всіх!
Переливаю в слово радість,
Яку в душі своїй зберіг.
І я щасливий, що пишу
Хорошим людям на потіху,
Ловлю в очах іскринки сміху
І довго в серці їх ношу.

Серед учнів початкових класів 18 квітня 2018 року  був проведений конкурс читців гумору. Діти познайомимося з найвідомішими представниками світової літератури, творчість яких тісно пов’язана з жанром гумористичних творів.

Вони активно прийняли участь у конкурсі і найкращих учасників журі нагородили грамотами. Учні розповідали гуморески П. Глазового, А. Костецького, О. Мамчич, В. Насипаного, В. Моруги, В. Євтушенка, Е. Успенського, С. Грищенка та інших авторів.

Конкурс підготували та організували вчителі:  Ковтун К. І, Сіденко Р. М.  і бібліотекарі:  Ванжула Н. В.,Сторожук Г. Л.