Виховна година в 3-В класі на тему: «Знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього»

У рамках реалізації програми Вінниця – 2030 та Концепції  «Інтегрованого розвитку міста» класоводом 3-В класу Рожковою Л.П. була проведена виховна година на тему: «Знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього». Учитель звернула увагу на розвиток культурної спадщини закладу, шляхом висвітлення пам’ятного документа про людину, яка колись навчалася у школі №6 і отримала відповідну пошану. Діти познайомилися з оригіналом документу «Похвальною грамотою», яку отримала учениця 1-В класу Челпанова Елеонора Володимирівна, Вінницької середньої російської жіночої школи №6 від 20 травня 1948 року. Елеонора Володимирівна проживала у місті Вінниці, закінчивши  медичний інститут, працювала завідуючим гастроентерологічного відділення обласної лікарні ім. Пирогова. Вона була професійним лікарем.

Отже, яскравим прикладом самовиховання таланту і працездатності є Челпанова Елеонора Володимирівна, якій вдалося виховати в собі високодуховну особистість, яка відповідала усім вимогам. Ознайомившись з цією людиною, учні 3-В класу зробили висновок, що знання – це скарб, а вміння вчитися – це ключ до нього, і тому найсвітліша дорога у світі – це дорога до знань, до науки. Знання — величезна сила. Без навчання не розвинеться жоден талант. Якщо людина чогось великого досягнула чи в науці, чи в мистецтві, чи у спорті, чи в господарюванні — це найперше результат великої праці і мудрості.