Україна – Угорщина

Минулої  п’ятниці відбулась заключна веб зустріч наших учнів з європейськими партнерами. Цього разу українські школярі спілкувались  представниками сусідньої Угорщини з метою представити свою країну. Діти ознайомились з деякими визначними місцями України та Угорщини та розповіли про свою рідну школу. Угорці з захопленням продемонстрували матеріали, які виготовили власноруч працюючи над проектом про Гарі Потера, українці розповіли про свої улюблені книги. Під час зустрічі панувала дружня атмосфера, діти задавали та відповідали на запитання на цікаві їм теми: хобі, домашні улюбленці, популярні ігри та фільми. Яскравим моментом було виконання популярних серед підлітків в Україні та Угорщині пісень. Діти домовились про продовження співпраці в наступному навчальному році.