Літо пролетіло, але для учнів 2а класу воно було надто довгим – вони так скучили один за одним! І з перших вересневих днів дружнім колективом привітали з днем народження літніх іменинників: 4 дівчинки і 7 хлопчиків. Шалені емоції від кількості подарунків – за минулий рік разом із Оленою Дмитрівною вони навчились і полюбили робити сюрпризи один одному, тому з радістю почали рік з привітань. До того ж, на свято завітали індіанці з стародавнього племені, щоб позабавити учнів різними іграми і розвагами, веселим спілкуванням! Щасливі палаючі очі дітей – це означає, що їх маленька планета «дитинство» переповнена любов’ю, дружбою і справжньою жагою знань і нових відкриттів! Як рік почнеш – так він і пролетить
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG-8ee85818589d3b4085309283c431b3dc-V.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG-b2afe59326d4f65460b1ccf5c3a10c2c-V.jpg)