Майстер-класи у ПДЮ

26 вересня 2018 року учні 6-А класу із своїм класним керівником відвідали Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної, де спільно із учнями інших шкіл міста взяли участь у майстер-класах від керівників різноманітних гуртків декоративно-прикладного мистецтва: «Дизайн-мода», «Текстильний сувенір», «Лялькова майстерня», «М’яка іграшка», «Лавка чудес», «Тістопластика» та ін. В результаті цікавої та захоплюючої роботи у кожної учениці вийшов прекрасний результат:  чарівний гаманець (аплікація з фетру), малюнок кавою, кумедна ворона (м’яка іграшка), ловець мрій (плетіння), гольниця-браслет (текстильний сувенір), мереживний ліхтарик (витинанка), дизайнерська рамка (вільний розпис тканини), осінній букет-мініатюра (флористика), дівочий оберіг (нанизування намистин). Дівчата набули практичних навичок та вмінь, необхідних для життя, а також отримали багато позитивних емоцій та вражень від проведених майстер-класів.