День Українського козацтва

12.10.2018 р. до Дня Українського козацтва відбувся квест «Козацькими стежками». (Керівники: Жук О.В. та Певень Т.В.) У заході приймали участь учні 8-х класів. Після урочистого відкриття в актовій залі ройові отамани отримали маршрутний лист для виконання різноманітних завдань. Координаторами команд та відповідальними на станціях були учні 10-Б та 11-Б класів. Юні козаки продемонстрували свої знання з історії України, традицій козацтва та символів українського народу. Усім сподобалось  найвеселіше завдання для отаманів: одягнутися із  зав’язаними очима. Наприкінці квесту кожна команда отримала грамоту у своїй номінації. Козацький квест був проведений у гімназії вперше, але у майбутньому може стати гарною традицією.