Інноватика в сучасній освіті

23-25 жовтня 2018 р. у Києві відбулася X міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», на якій заклад виборов Бронзову медаль. Керівниками проекту «Електронний посібник «Людина та її організм» є Тітова Н.А. та Загородня Г.В. Автори-укладачі посібника – Карпович Н.О., Корнійчук Н.А. Захищала проект співавтор – Корнійчук Н.А.

«Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.

Міжнародний Освітній Форум – професійний представницький захід галузі освіти України, який з 2009 року представляє: виставку національних вищих навчальних закладів, наукових установ, обласних і міських органів управління освітою, професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти; виставку закордонних навчальних закладів, освітніх агенцій і міжнародних представництв; виставку виробників і постачальників сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень; науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи; конкурси для учасників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.