Фестиваль дитячої творчості

27 листопада у школі-гімназії № 6 стартував «Фестиваль дитячої творчості».

Перед учнями початкової школи стояло завдання інсценізувати українську або авторську казку.

Першими поринути у світ добра та дитячих мрій пропонували артистичні та креативні учні 3-А класу з інсценізацією авторської казки «Дівчина та добрий пес».

Вражали яскравістю талантів та авторською казкою Олександра Самарухи «Про добро, чуйність та милосердя» учні 3-В класу.

Наступними поспішили показати світ казкової дружби учні 3-Г класу з інсценізацією казки «Рукавичка».

Мандрували казковими стежинами у казці «Подорож чарівної краплинки» учні 3-Д класу.

Учні 2-Є класу вражали сучасною та динамічною інсценізацію казки «Ріпка».

Показали свою казкову сімейну родину та різнобарв’я своїх талантів  учні 4-Б класу у сучасні постановці казки «Ходить гарбуз по городу».

На завершення усі учасники були нагороджені подяками за участь у «Фестивалі дитячої творчості», креативність, наполегливість, артистичність, оригінальність та дружню атмосферу.

Наступними свою майстерність демонстрували учні 4 класів.

Мандрувати казковою країною добра запропонували нам учні 4-А класу в інсценізації казки «Даруй добро».

Показати свою казкову країну фантазій поспішили учні 4-В класу у сучасні постановці казки «Колобок».

Запросили в політ казкових мрій учні 4-Г класу в інсценізації казки «Гуси лебеді».

Вражали своїми дитячими фантазіями і яскравістю талантів учні 4-Д класу, продемонструвавши фантастичну історію іграшок «Шоу Toys».

Показали свою креативність та артистичність учні 4-Є класу продемонструвавши казку на сучасний лад «Рукавичка з Wi-Fi».

За свою майстерність, старанність та неповторність четвертокласники були нагороджені подяками.