Фестиваль дитячої творчості

28 листопада у школі-гімназії продовжився «Фестиваль дитячої творчості».

Учні  школи ІІ ступеня інсценізували українську комедію (твори українських письменників).

Поділитися краплиною гумору поспішили гості з Європи – учні 5-А класу та інсценізували казку «Дюймовочка». Вражали цікавою музичною постановкою комедії «За двома зайцями» учні 5-Б класу. Показали всю гостроту українського слова у інсценізації українського твору «Язиката Хвеська» учні 5-В та 6-Б класу. Переконатися що українці можуть кепкувати з себе і роблять це вишукано допомогли учні 5-Д класу у інсценізації уривків твору Івана Нечуй-Левицького «Кайдашева сім’я».

На завершення усі класні колективи отримали подяки за участь у «Фестивалі дитячої творчості», креативність, наполегливість, артистичність, оригінальність та дружню атмосферу.