Конкурс читців школи І ступеня

15 березня в школі було проведено конкурс читців серед учнів початкових класів. Конкурс підготовили та провели вчителі Ковтун К. І., Петрук С. М. Ведучими були учні 4 – А класу. Кожна паралель обрала свою тематику: 1-і класи – «Мій рід, моя сім’я», 2-і класи – «Природа і Я», 3-і класи – «Умій дружити», 4-і класи – «»Люби й цінуй свою країну – Україну».Членами журі були вчителі української мови й літератури, зокрема: Бахтіна А. В., Лучицька Т. В., Шкільняк Л. В. та представники команди президента закладу.

Учні гарно й старанно декламували вірші . Вчителі попрацювали над художнім оформленням  номерів від класу, підібрали музичний супровід, підготували презентаційний матеріал, подбали про відповідні костюми. Діти продемонстрували талант і творчість. Кожна дитина була нагороджена грамотою за відповідно зайняте місце.