Співпраця з викладачами Донецького національного університету імені Василя Стуса

9 квітня в актовій залі школи відбулася зустріч викладачів Донецького національного університету імені Василя Стуса із учнями 8-9 класів.Було проведено тренінгове заняття на тему “Здорове харчування”. Діти задавали питання, на які отримали вичерпні відповіді.

Щосереди учні 8-10 класів відвідують лабораторію біології та екології ДНУ імені В.Стуса, де відбуваються цікаві заняття.Самостійно виготовляють тимчасові препарати,розглядають їх з допомогою електричного мікроскопа.

На заняттях із зацікавленістю працюють Калачик Станіслав, Богацька Катерина, Моторна Анастасія, Рога Анастасія-учні 8-Б,Д класів, Сандул Вікторія, Лесько Валерія -учениці 10 класу, Грабік Костянтин, Жорняк Діана, Дутов Сергій-учні 9-Б класу. Відвідують заняття усі бажаючі, які цікавляться біологією. Діти завжди в захваті від занять. Дякуємо викладачам кафедри біології та екології за співпрацю.