Тиждень з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту населення

23 квітня в рамках тижня з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту населення відбувся спільний захід з працівниками в/ч 3008. Для учнів 10-11 класів було влаштовано дві локації. Військові медики продемонстрували склад медичної аптечки військового НАТО та аптечки українського бійця. Учні практикували накладання джгутів-турнікетів, кровоспинних джгутів та наліпок; дізналися про способи евакуації з “червоної зони”; познайомилися з можливими варіантами надання допомоги пораненим.

Юнаки 10-11 класів мали змогу попрактикуватися у розбиранні зброї – автомату, пістолету; побачили тубус від гранатомету та міни; одягнули бронежилет та каску. Бажаючі виконали вправу “Упор лежачи для кулевої стрільби”.