Семінар для асистентів вчителів ЗНЗ з інклюзивним та інтегрованим навчанням

20.05.2019 р. у рамках курсів ВАНО на базі закладу відбувся обласний науково-практичний семінар для асистентів вчителів ЗНЗ з інклюзивним та інтегрованим навчанням. Своїм досвідом поділилися заступник директора з навчально-виховної роботи Сабардак І.Ю., учитель початкових класів Душко Т.А., практичний психолог Березюк Т.Є., асистент вчителя Конотоп Т.О. Семінар мав практичне спрямування, а саме: адаптація та модифікація конкретних завдань з різних шкільних дисциплін; психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами; функції асистента вчителя у класі з інклюзивним навчанням. Учасники семінару занурилися у світ дітей з ООП та розглянули низку розвитково-корекційних вправ. Асистенти вчителя, що відвідали заклад, творчо, активно, з ентузіазмом працювали над виконання запропонованих завдань.