Майстер-клас з Ботмерівської гімнастики

• 17 вересня, у стінах школи-гімназії №6, проходив майстер-клас з Ботмерівської гімнастики, на який був запрошений, член Міжнародної Ботмерівської Асоціації – Йоран Петерсон.
    Гість познайомив колектив школи-гімназії із основними положеннями вальдорфської педагогіки. Зазначив, що головною метою вальдорфської педагогіки є надання допомоги особистості у власному становленні та розкриті талантів. Дана педагогіка спрямована на допомогу дитині в ії духовно- душевному самовизначенні. На створення максимальних умов для розвитку індивідуальності дитини.
    Йоран Петерсон провів майстер-клас по проведенню Ботмерівської гімнастики для вчителів та учнів закладу. Ця гімнастика допомагає поєднати своє «я» з природою, стабілізує координацію та чіткість рухів, формує правильне дихання.
    На згадку про зустріч з гостем із далекої Швеції залишилось пам’ятне фото та позитивні враження колективу і учнів.