Майстер-клас з гончарства

Природа створила всі умови для існування людини у злагоді та любові!

На власні очі та руки у цьому переконались 2 грудня учні 3а класу. Вони ліпили з природнього матеріалу – глини. Посуд, свищики, пташенят, а також вправно виписували ручками сосуди на гончарному колі. Майстер-клас з ліплення та гончарства для дітей – це можливість доторкнутись до епохи, коли люди самі робили посуд, з чого починався побут та зрозуміти якими важливими є природні ресурси.
Михайло Діденко, гончар і майстер своєї справи детально розповідав про ремесло і намагався ніжно стримати ажіотаж і велике бажання кожного учня першим спробувати зробити глечик на колі.
Юля Гушул, майстриня з ліплення в цей час показувала діткам, як пальчиками, розминаючи глину, можна перетворити шматок на тарілочку, горнятко і вже використовувати його в побуті.

Надважливо вміти щось робити своїми руками і пам‘ятати, що природу потрібно берегти і любити!