Як використовувати цифрові технології та Інтернет безпечно та ефективно? Над цим питанням роздумують сучасні вчителі по всьому світі. Саме тому з 11 по 13 грудня Міністерство освіти Австрії разом з службою підтримки міжнародної програми eTwinning організували триденний цикл майстер-класів з професійного розвитку. Понад 150 педагогів, директорів шкіл та дослідників, серед яких була вчитель англійської мови нашої школи-гімназії Решетнік Наталя Вікторівна, мали можливість відвідати такі майстер-класи як «Цифрові ігри для розвитку навичок 21 століття», «Використання європейського інструменту SELFIE для покращення цифрових компетенцій», побувати на пленарних засіданнях «Виклики 21 століття», «Про що не слід забувати в освіті», «Цифрова освіта» та інших. Також вчителів ознайомили з діяльністю «Лабораторії навчання майбутнього» при Віденському педагогічному університеті, де здійснюється курсова перепідготовка вчителів Австрії . Приємно відзначити, що наш навчальний заклад йде в ногу з сучасними європейськими школами.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/01/6.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/01/7.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/01/8-1024x683.jpg)